Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Протокол громадських слухань з обговорення детального плану території (ДПТ) для реконструкції 69/100 (шістдесят дев’ять сотих) часток торгового комплексу під магазин продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Винниченка,2, м.Тлумач,

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) для реконструкції 69/100 (шістдесят девять сотих) часток торгового комплексу під магазин продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Винниченка,2, м.Тлумач, Івано-Франківська області

 

10 лютого 2019 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

Присутні:

 

Учасники громадських слухань у кількості 20 (двадцять) осіб у т.ч.

Головуючий  І.Одуд  – керуючий справами (секретар) виконкому Тлумацької міської ради ОТГ;

Секретар В. Салітра -  головний спеціаліст  відділу організаційної  і кадрової роботи та документообігу;

Круховський Р.П. – міський голова  Тлумацької міської ради ОТГ, А.Радовець - перший заступник міського голови, Мандар І.Б. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, жителі територіальної громади Тлумацької міської ради ОТГ.

 

ВИСТУПИЛИ:

 Круховський Р.П. – міський голова, який запропонував обрати головуючим громадських слухань Одуда Ігоря Васильовича - керуючого справами (секретаря) виконкому Тлумацької міської ради ОТГ. Оскільки не було інших пропозицій,  дану кандидатуру винесли на голосування.

 

УХВАЛИЛИ:

     Обрати головуючим громадських слухань Одуда Ігоря Васильовича керуючого справами (секретаря) виконкому Тлумацької міської ради ОТГ.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 20;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

Порядок денний:

 1. Обрання секретаря слухань.

2.  Обговорення проекту детального плану території  (ДПТ) для реконструкції 69/100 (шістдесят дев’ять сотих) часток торгового комплексу під магазин продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Винниченка,2, м.Тлумач, Івано-Франківської області, на земельній ділянці площею 0.2001 га., кадастровий номер 2625610100:04:005:0003.

 1. Обрання секретаря слухань.

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

            ВИСТУПИЛИ:

 

ОДУД І.В.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Салітру Володимира Любомировича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

УХВАЛИЛИ:

     Обрати секретарем слухань Салітру Володимира Любомировича.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 20;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 1. Обговорення проекту детального плану території  (ДПТ) для реконструкції 69/100 (шістдесят дев’ять сотих) часток торгового комплексу під магазин продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Винниченка,2, м.Тлумач, Івано-Франківської області, на земельній ділянці площею 0.2001 га., кадастровий номер 2625610100:04:005:0003.

ВИСТУПИЛИ:

            Одуд І.В.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшла заява від Товариства з обмеженою відповідальністю «ІСТРЕЙД» з пропозицією винести на громадські слухання  детальний план території  (ДПТ) для реконструкції 69/100 (шістдесят дев’ять сотих) часток торгового комплексу під магазин продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Винниченка,2, м.Тлумач, Івано-Франківської області.

                До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту О.В. Микуляк, реєстраційний № 2548. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002548. На офіційному сайті Тлумацької міської ради 10 січня 2019 р. було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання».

 

ВИСТУПИЛИ:

            Онуфрейчук І.Д. – голова громадської організації «Поштовх-Т» який запитав, чому немає представників від ТзОВ «ІСТРЕЙД»  та  запропонував припинити розгляд  даного питання.

 

            ВИСТУПИЛИ:

            Одуд І.В.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, відповідно до законодавства поданий на громадські слухання детальний план території  (ДПТ) може розглядатися за відсутності представників  ТзОВ «ІСТРЕЙД», оскільки замовником є виконавчий комітет Тлумацької міської ради. Після проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції будуть внесені до протоколу слухань та подані на розгляд розробнику детального плану та ТзОВ «ІСТРЕЙД» .

 

           ВИСТУПИЛИ:

           Крупа В.П. – член виконавчого комітету міської ради, який запропонував продовжити схему руху до магазинів, які знаходяться ліворуч від торгового центру, для доставки товару автотранспортом, а також обмежити рух іншого автотранспорту.

 

           ВИСТУПИЛИ:

           Круховський Р.П. – міський голова, який запропонував прибрати два місця для паркування автомобілів, які передбачені на детальному плані території ( праворуч при в’їзді до торгового центру)

 

            ВИСТУПИЛИ:

           Мандар І.Б. -  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, який запропонував звернутись до міської ради з листом про надання в оренду земельної ділянки ТзОВ «ІСТРЕЙД» для розміщення місць для паркування автомобілів перед торговим центром.

 

    Після тривалого обговорення та дискусій присутні перейшли до голосування за внесені зміни та пропозиції до детального плану території (ДПТ).

 

ВИСТУПИЛИ:

Одуд І.В. – головуючий на громадських слуханнях запропонував поставити на голосування три пропозиції, які були обговорені на сьогоднішніх слуханнях, а саме:

   • продовження схеми руху для обслуговуючих транспортних засобів до магазинів, які знаходяться ліворуч від торгового центру ( з обмеженням руху для інших автомобілів);
   • прибрати два місця для паркування автомобілів (згідно детального плану території), які знаходяться праворуч  при в’їзді до торгового центру;
   • звернутись ТзОВ «ІСТРЕЙД» до міської ради про надання в оренду земельної ділянки для розміщення місць для паркування автомобілів.          

           ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 20;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

   УХВАЛИЛИ:

 

Направити для врахування розробнику детального плану – головному архітектору проекту О.В. Микуляку, та ТзОВ «ІСТРЕЙД»  пропозиції:

   • продовжити схему руху для обслуговуючих транспортних засобів до магазинів, які знаходяться ліворуч від торгового центру ( з обмеженням руху для інших автомобілів);
   • прибрати два місця для паркування автомобілів (згідно детального плану території), які знаходяться праворуч  при в’їзді до торгового центру;
   • звернутись ТзОВ «ІСТРЕЙД» до міської ради про надання в оренду земельної ділянки для розміщення місць для паркування автомобілів. 

           

 

 

 

 

Голова слухань                         ________________                   Одуд І.В.                                                                      

                                                              (підпис)                   (прізвище та ініціали) 

 

 

                                 

Секретар слухань                      ________________                Салітра В.Л.

                                                             (підпис)                     (прізвище та ініціали)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь