Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Проведено профорієнтаційний вебінар для учнівської молоді: «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні!»

З метою ознайомлення з сучасними підходами професійного самовизначення та побудови професійного майбутнього школярів, напрацювання практичних навичок, співставлення власних вподобань та здібностей з навичками обраних сфер діяльності 22 березня 2021  року  фахівцем з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Мар’яною Олійник  проведено профорієнтаційний  вебінар для учнівської молоді: «Обирай майбутнє – живи та працюй в Україні!». В даному заході взяли участь: заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості - Пилипів Вікторія, голова прес-центру молодіжної ради Тлумацької ОТГ - Карпик Юлія та дев’ять  учнів 9 класу Тлумацького ліцею № 1 с.Надорожна Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.
Фахівець з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано- Франківського обласного центру зайнятості  Мар’яна Олійник  ознайомила учасників із поняттям професія та спеціальність, класифікацією професій, переконаннями, які заважають школярам при виборі професії. Також, учасники дізналися про те, як правильно вибрати професію застосовуючи формулу “Хочу. Можу. Треба”,  про можливість проходження безкоштовного тестування на  “Платформі  з профорієнтації та розвитку кар’єри ”, результати якого допоможуть зорієнтуватися при виборі майбутнього фаху. Учні заглянули в світ майбутнього, адже стрімкий розвиток техніки і  технологій зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності.
На завершення заходу фахівець наголосила, що для досягнення успіху в сучасному світі,  треба брати дуже активну участь в формуванні траєкторії свого професійного та особистісного становлення, бути готовим до опанування нових навичок, вміти аналізувати та розуміти тенденції й динаміку ринку праці   та побажала  учасникам успіхів знайти професію, яка би приносила радість у житті!