Проведено семінар "Перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці"

З метою  ознайомлення учасників АТО/ООС з тенденціями на ринку праці, перспективами працевлаштування та переліком актуальних вакансій 23 вересня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для учасників АТО/ООС проведено семінар  "Перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці".

В даному заході взяли участь заступник начальника відділу профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості –  Наталія Мельницька, директор Тлумацької районної філії Івано - Франківського обласного центру зайнятості Михайло Богович, та соціальні партнери: Галина Чернецька– радник голови Тлумацької районної ради з питань АТО/ООС, Оксана Кіт – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Управління соціального захисту, Ольга Гушпит   - заступник начальника відділу Тлумацького бюро правової допомоги Івано –Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Розпочав роботу заходу директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, привітавши учасників семінару,  продовжила Наталія Мельницька ознайомивши безробітних з метою і темою заходу. Надалі, соціальні партнери презентували послуги, якими можуть скористатися учасники АТО/ООС, та розповіли інформацію, що стосується їхніх можливостей у різних сферах життєдіяльності та соціальних гарантій.

На завершення заходу Мар’яна Олійник ознайомила учасників з актуальними вакансіями, основними підприємствами Тлумацького регіону, та наголосила, що Служба зайнятості має одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, головне тільки бажання, адже всі вакансії перевірені, актуальні та з офіційним працевлаштуванням.

Захід пройшов у форматі живого спілкування.