Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Проведено вебінар для роботодавців на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати»

18 лютого 2021 року   в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся вебінар для роботодавців на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

У заході взяв участь головний державний  інспектор  відділу  з питань трудових відносин  Івано-Франківського Управління Держпраці  Олександр Білоголовський та роботодавці району.

Відкрила вебінар заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  районної  філії  Вікторія  Пилипів, яка поінформувала  роботодавців про стан ринку праці в   районі, а також  зазначила, що служба зайнятості  завжди займала принципову позицію в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи тільки легальні вакансії.

Заступник начальника відділу  надання соціальних послуг  районної філії Оксана  Слободян наголосила на перевагах офіційного працевлаштування найманих працівників, а також розповіла про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

Олександр Білоголовський надав консультацію присутнім щодо практичного застосування норм законодавства  про працю в ситуаціях, які виникають між роботодавцем та найманим працівником та шляхи їх вирішення. Також зазначив, що легалізація праці та заробітної плати гарантує забезпечення соціальних прав та гідну пенсію працівникам.

Під час зустрічі присутні обмінялися думками і підсумували, що створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпеченням соціальних гарантій працівникам  стабілізує майбутнє нашої країни.