Роз’яснювальна робота серед населення та контроль за виконанням протиепідемічних вимог – важливі стримуючі фактори COVID-19

18.08.20  р.  № 128

Поширення коронавірусної інфекції на Прикарпатті в даний час є питанням номер один в роботі органів влади усіх гілок та рівнів.

Саме це питання обговорено вчора в ході онлайн-наради голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій.

В нараді взяв участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області Роман Гурський. Керівник наголосив на необхідності дотримання карантинних вимог як громадянами, так і підприємцями, які часом недооцінюють ризики порушень протиепідемічних норм і серйозність  захворювання.

Питання поширення COVID-19 було розглянуто вчора під час ще однієї зустрічі - з владиками та керівниками церков різних конфесій. Оскільки церква ніколи не стояла осторонь суспільних проблем - то задля убезпечення вірян, збереження їх життя та здоров’я, необхідно черговий раз донести до них основні карантинні правила та вимоги при проведенні богослужінь та інших заходів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області готове надати необхідні роз’яснення, консультації щодо дотримання протиепідемічних правил та норм представникам органів виконавчої влади, суб’єктам господарювання та громадянам, а також забезпечить виконання контрольних функцій, відповідно до особливостей рівнів епідеміологічної небезпеки певної території  чи регіону.

Вкотре закликаємо та наголошуємо: дотримуйтесь встановлених протиепідемічних правил!  Бережіть своє  здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Використання масок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції  знижують ризики  захворювання на COVID-19.