Відбувся семінар для роботодавців на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати»

24 вересня 2020 року в приміщенні Тлумацької районної  філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

У заході взяли участь головні державні  інспектори  відділу  з питань трудових відносин  Івано-Франківського Управління Держпраці  Володимир Соловйов,  Володимир Чуйко, та начальник відділу праці   Управління соціального захисту населення Тлумацької РДА   Михайло Ганушкевич.

Відкрив семінар директор районної  філії  Михайло  Богович який поінформував  роботодавців про стан ринку праці в Тлумацькому  районі, також  зазначив, що служба зайнятості  завжди займала принципову позицію, в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи  тільки легальні вакансії.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  районної філії Оксана  Слободян   наголосила на перевагах офіційного працевлаштування найманих працівників, а також розповіла про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

В.Соловйов, В.Чуйко надали консультацію присутнім, щодо практичного застосування норм законодавства  про працю в ситуаціях, які виникають між роботодавцем та найманим працівником , та шляхи їх вирішення. Також зазначили , що легалізація праці та заробітної плати гарантує забезпечення соціальних прав та гідну пенсію працівникам.

Під час зустрічі присутні обмінялися думками і підсумували, що створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпеченням соціальних гарантій працівникам  стабілізує майбутнє нашої країни.