Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Відбувся вебінар для роботодавців на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати»

25 березня  2021 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся вебінар для роботодавців на тему: «Легалізація зайнятості та заробітної плати».

У заході взяла  участь завідувач сектору з питань застрахованих осіб та дитячої праці  відділу  з питань трудових  відносин та зайнятості  Управління Держпраці в Івано-Франківській області Мар’яна Абібуллаєва та роботодавці.

Відкрила вебінар заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг  районної  філії  Вікторія  Пилипів, яка поінформувала  роботодавців про стан ринку праці, а також  зазначила, що служба зайнятості  завжди займала принципову позицію, в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи тільки легальні вакансії.

Заступник начальника відділу  надання соціальних послуг  районної філії Оксана  Слободян наголосила на перевагах офіційного працевлаштування найманих працівників, а також розповіла про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

Мар’яна Абібуллаєва  надала консультацію присутнім, щодо практичного застосування норм законодавства  про працю в ситуаціях, які виникають між роботодавцем та найманим працівником, та шляхи їх вирішення. Також вона зазначила, що легалізація праці та заробітної плати гарантує забезпечення соціальних прав та гідну пенсію працівникам.

Під час зустрічі присутні обмінялися думками і підсумували, що створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпеченням соціальних гарантій працівникам  стабілізує майбутнє нашої країни.