A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

З 31 серпня на Івано-Франківщині встановлено лише «червоні» та «помаранчеві» рівні епідемічної небезпеки

28.08.20  р.  № 137

 

З  31 серпня на Івано-Франківщині  встановлено лише «червоні»

та «помаранчеві»  рівні епідемічної небезпеки

 

27 серпня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та встановлено нове зонування, що почне діяти після опівночі 31 серпня.

 

Оновлена карта Прикарпаття набула лише червоних і помаранчевих  кольорів  та виглядає так:

- «червона» зона:

міста Івано-Франківськ, Калуш та Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

- «помаранчева» зона:

міста Болехів, Бурштин та Яремче, Богородчанський, Верховинський, Галицький, Долинський, Калуський, Коломийський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський та Тлумацький райони Івано-Франківської області,

Довідково: 

У «зеленій» зоні діють правила, що встановлені для всієї країни – носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика; проведення масових заходів з не більше як 1 особа на 5 кв. м.; наповненість кінотеатрів і театрів не більше, ніж на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях.

У «жовтій» зоні до попередніх обмежень додаються обмеження на відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку; заборона проведення   масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більше ніж 20 осіб; обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час.

«Помаранчева» зона – до згаданих обмежень додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, обмеження для масових заходів – 1 людина на 10 кв. м і не більше 220 осіб.;  діяльність закладів харчування, за умови наповненості  більш ніж на 50% посадкових місць.

 «Червона» зона – заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, заборона діяльності закладів громадського харчування (ресторанів, кафе), ТРЦ, спортивних залів тощо.

 

Сьогодні (28  серпня)  в Україні закінчився Успенський піст, який певним чином обмежував вірян у святкуванні весіллів та проведенні інших гучних розважальних заходів.

Тож наголошуємо жителям та гостям Прикарпаття: в «червоній» зоні  - а це  міста Івано-Франківськ (з 31 серпня), Калуш (з 31 серпня) та Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони – усі  заклади громадського харчування (ресторани, кафе, літні майданчики) повністю припиняють роботу,  окрім роботи на виніс.  В «помаранчевій» –  усі інші міста та райони області – заклади громадського харчування працюють зі значними обмеженнями.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області спільно з підрозділами Національної поліції продовжать щоденний (в т. під час вихідних днів) моніторинг підконтрольних об’єктів щодо дотримання протиепідемічних та карантинних вимог.

Повідомити про порушення протиепідемічних правил або отримати консультацію можна за тел. 0342-51-13-89, 52-83-98 (в Головному управлінні),  або  в районних, міських управліннях, відділах  (адреси та контактні телефони  - за посиланням).

 

 

 

 

 

 

28.08.20  р.  № 136

 

Оновлено протиепідемічні вимоги у закладах освіти на період карантину

   

За лічені дні  – перше вересня, той час, коли українські діти мали б сісти за шкільні парти.  Однак пандемія коронавірусу в світі та в Україні триває, тому всі хвилюються, яким чином буде відбуватися навчання і як дотримуватися протиепідемічних правил, що встановлені у школі.

 

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 27 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нове зонування почне діяти після опівночі 31 серпня.

Оновлена карта Прикарпаття  складається лише з «червоних» та «помаранчевих»  зон і  виглядає так:

- «червона» зона: міста Івано-Франківськ, Калуш та Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

- «помаранчева» зона: міста Болехів, Бурштин та Яремче, Богородчанський, Верховинський, Галицький, Долинський, Калуський, Коломийський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський та Тлумацький райони Івано-Франківської області.

Обмеження і заборони в умовах  карантину, затверджені постановою КМУ від 22.07.2020 р. № 641 ««Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Підпунктом 2 п. 15 вказаної постанови передбачено, що на території регіону, на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється  відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

Нові протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджені Постановою Головного Державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 р.

Постановою визначені вимоги щодо: організації освітнього процесу; організації харчування; транспорту, який перевозить дітей та працівників до закладу освіти; поводження з використаними засобами індивідуального захисту.

 

 

Відтепер до основних правил додаються наступні:

 • в регіонах, що відносяться до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки;
 • для учнів 1-4 класів пересування у закладах освіти буде дозволятися без використання маски та респіратора;
 • вчителі, які працюють в «жовтій» або «зеленій» зоні, повинні дотримуватися відповідної соціальної дистанції;
 • допуск вчителів на роботу відбуватиметься тільки після проведення відповідної термометрії;
 • у випадку підтвердження випадку коронавірусної хвороби когось із учнів, весь клас повинен піти на самоізоляцію та провести заходи, передбачені галузевими стандартами МОЗ;
 • дозатори та антисептики повинні знаходитися у закладі тільки на вході, в подальшому рекомендується ретельно мити руки після кожного уроку.

 

Інші заходи в документі залишаються ті ж самі, зокрема:

 • відповідальність за виконанням постанови покладається на засновника та керівника закладу освіти;
 • керівник або медичний персонал закладу мають забезпечити щоденний контроль за виконанням тимчасових рекомендацій. А також проводити роз’яснювальну роботу з персоналом та здобувачами освіти про індивідуальні захисти безпеки. Розробляти алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID;
 • допуск до роботи персоналу закладів освіти здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту – респіратора або захисної маски;
 • працівники з ознаками респіраторного захворювання та температурою 37,2  градусів не допускатимуться до робочого місця;
 • усі працівники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту із розрахунку одна захисна маска на три робочі години.

Ознайомитися з текстом постанови можна за посиланням:

 https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini

 

 

 

 

 

 

 

28.08.20  р.  № 135

 

В Держпродспоживслужбі проведено онлайн нараду з питань

виробництва дерев’яного пакувального матеріалу

 

27 серпня в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн нараду за допомогою додатку Viber для суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу щодо дотримання фітосанітарних вимог,  передбачених  наказом Міністерства аграрної політики України від 22.12.2005 р. №731.

 

Участь у нараді взяли 39 суб’єктів господарювання із 47,  які мають дозвіл на виробництво та маркування дерев’яного пакувального матеріалу в Івано-Франківській області.

Під час роботи учасники обговорили наступні питання:

 • проведення самостійних обстежень місць виробництва, як візуально так і за допомогою феромонних пасток та занесення результатів обстежень до «Журналу проведення обстежень місць виробництва дерев’яного пакувального матеріалу»;
 • дотримання процесу виготовлення та термообробки дерев’яного пакувального матеріалу;
 • дотримання правил маркування дерев’яного пакувального матеріалу згідно МСФЗ №15;
 • ведення та своєчасне заповнення «Журналу реєстрації виготовлення та маркування дерев’яного пакувального матеріалу»;
 • адміністративна відповідальність за порушення фітосанітарних правил при виготовленні дерев’яного пакувального матеріалу;
 • недопустимість передачі іменного штампу для маркування ДПМ іншим суб’єктам господарювання.

 

Суб’єктів господарювання проінформовано, що для визначення фітосанітарного стану місць виробництва та маркування ДПМ протягом вересня 2020 року фітосанітарні  інспектори проведуть відповідні обстеження.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь