Вічна пам'ять героям!

Друга Світова війна кардинально змінила життя нашої країни, смертоносним нищівним смерчем пройшлася Україною, увірвалася у кожну сім'ю. Довгі 6 років тривала боротьба з нацизмом і геноцидом на території різних країн світу, понад 3 роки – на нашій рідній землі. Подвиги воїнів-визволителів золотими літерами вписані в літопис нашої країни. Ми схиляємо голови перед пам'яттю полеглих героїв, які подарували нам право вільно жити  і працювати на рідній землі. Висловлюємо щирі слова вдячності нашим ветеранам, підпільникам і працівникам тилу,  всім тим, хто приніс довгоочікуваний мир, підняв з руїн Україну та зробив все для її розбудови та розвитку.

Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг і ця пам’ять додає сил у боротьбі проти зовнішнього агрессора.

Сьогодні Україна переживає складні часи. На сході нашої Вітчизни ведеться запекла боротьба за її цілісність і незалежність. Тепер уже нове покоління захисників вистоює право свого народу бути вільним, за його можливість самостійно приймати політичні та економічні рішення, налагоджувати партнерські відносини з різними країнами світу. Проти загарбника піднялася вся держава і це означає, що в України є майбутнє.

Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли і міряють дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити!!!