Тлумацька міська рада

Мешканцям громади

Сторінка на стадії наповнення

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Тлумачкомунсервіс» повідомляє, що сьогодні, у понеділок, 27.05.2024 р., у м. Тлумачі буде відсутнє водопостачання з 11:30 год. до 18:00 год. у зв'язку з аварійними роботами.

11:37:55 27.05.2024

На Тлумаччині буде проведена пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області (відповідно до виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин) та, відповідно Тлумацької міської, Обертинської селищної, Олешанської сільської територіальних громад з 23 травня 2024 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

13:08:45 20.05.2024

У селі Вікняни відбудеться відкриття меморіальної дошки Дмитру Морозову

У неділю, 19 травня, о 16:00 год. на території філії Тлумацького ліцею №1 с. Вікняни відбудеться відкриття меморіальної дошки уродженцю села, старшому солдату, старшому стрільцю-оператору Морозову Дмитру Степановичу, який загинув у війні проти російських окупантів, захищаючи рідну землю.

14:30:23 16.05.2024