Тлумацька міська рада

Мешканцям громади

Сторінка на стадії наповнення

ОГОЛОШЕННЯ!

Інформуємо, що з 27 травня по 02 червня 2022 року компанія «Аграрні системні технології» буде проводити обробку сільськогосподарських культур (сої) засобами захисту рослин наземним способом застосування у Надорожнянському та Олешівському старостинських округах (с. Антонівка).

08:51:26 26.05.2022

До уваги суб’єктів господарювання та найманих працівників

Управління Держпраці в Івано-Франківській області повідомляє, що Державною службою України з питань праці головним напрямком діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва, з метою збереження та зміцнення економіки України.

15:54:45 25.05.2022

Громадські обговорення

1. Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для визначення під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), в м. Тлумач, вул. Кармелюка, 22 орієнтовною площею 0,0503га.

14:51:11 02.05.2022

Актуальні тарифи на електроенергію

Ціна на електроенергію для населення з 1 травня не зміниться і залишиться на нинішньому рівні. Уряд продовжив дію чинних тарифів до 31 жовтня 2022 (постанова КМУ №453 від 16.04.2022).

16:00:29 18.04.2022