Мешканцям громади

Сторінка на стадії наповнення

Вакцинація життєво необхідна для літніх людей

У похилому віці імунна система менш ефективна, тож ризик певних захворювань зростає. Крім того, літні люди часто мають супутні захворювання (наприклад, серцево-судинні, хронічні респіраторні захворювання тощо), тож є особливо вразливими до інфекцій і мають підвищений ризик їх тяжкого перебігу.

08:50:07 08.03.2024

Навчання за короткотривалою програмою: «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»

З метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах воєнного і післявоєнного часу, сприяння кар’єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціально-психологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей.

14:45:54 07.03.2024

Що потрібно знати про технічне обслуговування газових мереж у багатоквартирному будинку?

Для забезпечення безпеки газопостачання та готовності внутрішньобудинкових систем газопостачання дво – або багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласникам такого буднику або за їх рішенням – управитель багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників в багатоквартирного будинку, інша уповноважена співвласниками особа мають укласти договір на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку з оператором газорозподільної системи або іншим обʼєктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

13:49:18 05.03.2024

До відома жителів громади!

Щороку з середини лютого до кінця травня по всіх областях України триває масова торгівля рідкісними видами ранньоквітучих ендемічних та реліктових рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

10:27:49 26.02.2024