Мешканцям громади

Сторінка на стадії наповнення

До уваги жителів громади!

У період з 22 липня по 2 серпня 2024 року буде здійснено комплексну перевірку виконання вимог законів у сфері цивільного захисту та території Івано-Франківської області.

11:44:59 19.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ

У четвер, 27 червня, відбудеться велопробіг в пам'ять про загиблих Героїв, а також нагадування про полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, приурочений Дню Конституції України.

10:58:30 25.06.2024

До уваги аграріїв! Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки

25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

13:22:15 24.06.2024

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Тлумачкомунсервіс» повідомляє, що завтра, у п’ятницю, 21.06.2024 року в м. Тлумачі по вул.Паркова буде відсутнє водопостачання з 10.00 год. до 17.00 год. у зв'язку з ремонтними роботами.

16:52:28 20.06.2024

У селі Братишів відбудеться відкриття меморіальних банерів полеглим військовослужбовцям Збройних Сил України

У неділю, 16 червня, об 11:00 год. біля символічної могили Борцям за волю України у с. Братишів відбудеться відкриття меморіальних банерів військовослужбовцям Збройних Сил України: молодшому сержанту, навіднику кулеметного відділення Андрію Кулиничу, солдату, водію-розвіднику Івану Ленчуку, старшому солдату, старшому стрільцю-оператору піхотного відділення Дмитру Морозову, сержанту, командиру стрілецького відділення Василю Палюзі, солдату, водію-заправнику автомобільного відділення підвозу пального та мастильних матеріалів Івану Палюзі, старшому солдату, водію-механіку медичного пункту Івану Семеніву, які померли під час несення військової служби або загинули під час виконання бойових завдань у війні проти російських окупантів, захищаючи рідну землю.

13:46:15 14.06.2024