Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Тлумацьке бюро правової допомоги повідомляє

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР: ПРАКТИКА В УКРАЇНІ

Безперечно, практика застосування шлюбних контрактів в Україні менша, ніж в інших європейських країнах чи США. На даний момент цей показник становить лише 1,8% - кількість пар, що укладають цю угоду, щоб вирішити всі можливі проблеми в майбутньому.

14:57:45 07.05.2021

ПАМ’ЯТКА ВЛАСНИКУ СОБАКИ

Відповідальність за дії тварин несуть їх власники, особи, яким тварини належать на інших підставах, що не суперечать чинному законодавству, а також особи, які супроводжують тварину.

13:31:55 06.05.2021

Стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

З 14 квітня по 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». До участі запрошуються діти віком до 18 років. Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

16:56:57 23.04.2021

Порядок відкриття виконавчого провадження

Для чого відкривають виконавче провадження? Воно потрібне для виконання судового рішення по зобов’язанню оплати грошової суми. Наприклад – сплату аліментів, відшкодування збитків та інше.

18:51:18 20.04.2021

Кредитний договір права та обов'язки сторін

Кредитний договір - це цивільно-правовий документ, який визначає взаємні юридичні права і обов'язки та економічну відповідальність банку і клієнта (позичальника) з приводу проведення кредитної операції. За кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти (ст.1054 Цивільного Кодексу України).

17:02:17 15.04.2021

Порядок оформлення права власності на земельний пай

В Україні на сьогодні склалася ситуація, коли у власників сертифікатів на право земельного паю виникає необхідність оформити право власності на саму земельну ділянку в установленому законом порядку. Якщо ж такий власник сертифікату не використає своє право до 1 січня 2025 року, то вважатиметься, що такі власники ділянок автоматично відмовилися від землі. Їх передадуть у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.

13:49:42 13.04.2021

Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав – одна з найскладніших категорій справ як з процедурної, так і з емоційної точки зору . Але для багатьох родин це – єдиний доцільний варіант виходу з певної ситуації.

14:53:09 09.04.2021