Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Головне управління статистики в області інформує

Цінова ситуація на споживчому ринку у червні 2024 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у червні 2024р. порівняно із травнем 2024р. в області становила 2,5%, з початку року – 4,9%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 2,2% та 4,3% відповідно.

09:14:52 17.07.2024

Напрямки сільськогосподарської діяльності підприємств та господарств населення області у 2023 році

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. Стабільне функціонування та розвиток сільського господарства регіону забезпечують виробники сільськогосподарської продукції –  підприємства  та господарства населення.

11:09:46 19.06.2024

Цінова ситуація на споживчому ринку у травні 2024 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у травні 2024р. порівняно із квітнем 2024р. в області становила 0,3%, з початку року – 2,3%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,6% та 2,0% відповідно.

14:15:24 14.06.2024