Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Про заходи з підготовки та проведення громадських слухань проекту містобудівної документації «Детальний план території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення

 

 

УКРАЇНА

Тлумацька міська рада

обєднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

78000, м. Тлумач, вул. Макуха, 2, тел. 2-14-44 e-mail : tlуmachmr@ukr.net

 

Від  06.05.2019 р.  №  158 – р

 

 

Про заходи з підготовки та проведення громадських слухань

проекту містобудівної документації «Детальний план території

окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню

цільового призначення землі для будівництва мережі центрального водопостачання на вул. Кармелюка в м. Тлумач Івано-Франківської області»

                  

   Відповідно до ч.1, 2, 3 ст. 21 Закону України « Про врегулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою врегулювання питання щодо затвердження детального плану території (ДПТ) із врахуванням громадських інтересів, керуючись ст. ст. 8, 9, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:  

 

  1. Провести в період з 07.05.2019 р. по 05.06.2019 р. громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва мережі центрального водопостачання на вул. Кармелюка в м. Тлумач Івано-Франківської області. 
  2. Посадовою особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій,  призначити  секретаря міської ради Деньковича Ігоря Миколайовича.
  3. В приміщенні Тлумацького народного дому 23 травня 2019 року о 16.00 год. провести громадські слухання з питання затвердження проекту детального плану території  (ДПТ) окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва мережі центрального водопостачання на вул. Кармелюка в м. Тлумач Івано-Франківської області.

4.  Розмістити повідомлення на офіційному сайті Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади про громадське обговорення щодо затвердження  проекту ДПТ (з матеріалами містобудівної документації) та подати інформацію в районну газету «Злагода».

5. Керуючому справами виконкому міської ради І. Одуду:

    - забезпечити організаційний супровід проведення громадських слухань та  

      запросити до участі у громадських слуханнях представників депутатського 

      корпусу, органів самоорганізації населення, політичних партій, підприємств,

     установ та  громадськості Тлумацької міської ОТГ.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                               Роман Круховський

 

Ознайомлений ____________ І. Одуд