A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Королівка вул. Молодіжна

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) для  визначення території обслуговування викупленого нежитлового приміщення сільськогосподарського призначення та обговорення детального плану території (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Королівка вул. Молодіжна

 

05 жовтня 2020 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 12 (дванадцять) осіб у т.ч.

Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор , Годун Н.Д., Дмитрів О.М., Барчук М.М., Базавляк І.М., Барчук С.В., Цюх  Г.  В. , Салітра В. Л. , Крупа Ю.П., Гринюк В.В., Круп’як І.В., Гринюк Г.Я.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А. – проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ поступило дві заяви  про затвердження детального плану території  (ДПТ)  для  визначення території обслуговування викупленого нежитлового приміщення сільськогосподарського призначення та обговорення детального плану території (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Королівка вул. Молодіжна.

 

 

Пропоную затвердити порядок денний ;

 

Порядок денний:

 

  1. Обрання головуючого слухань.
  2. Обрання секретаря слухань.

 3.   Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для  визначення території обслуговування викупленого нежитлового приміщення сільськогосподарського призначення.

 4. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Королівка вул. Молодіжна.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 12;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

УХВАЛИЛИ:

Затвердити порядок денний.

 

1.Обрання головуючого слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання головуючого слухань.

 

ВИСТУПЛИ:

Салітра В. – запропонував обрати головуючого на громадських слуханнях Комановського Андрія Мироновича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 11;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 1;

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати головуючого слухань Комановського А.

 

  1. Обрання секретаря слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

Комановський А.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Салітру Володимира Любомировича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 11;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 1;

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слухань Салітру Володимира Любомировича.

 

3. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для  визначення території обслуговування викупленого нежитлового приміщення сільськогосподарського призначення.

 

 

ВИСТУПИЛИ:

            Комановський А.  – головуючий на громадських слуханнях проінформував що до  Тлумацької міської ради ОТГ подано на затвердження проект детального плану території  (ДПТ) для  визначення території обслуговування викупленого нежитлового приміщення сільськогосподарського призначення.

            До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької міської ради ОТГ, розробник детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Морикіт В. С., реєстраційний № 2462. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002462. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ВИСТУПИЛИ:

                        Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор відділу земельних відносин архітектури та містобудування, запропонував переглянути містобудівну документацію.

            Та винести на голосування детальний план території (ДПТ), якщо не має зауважень.

 

           ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 10;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 2;

 

УХВАЛИЛИ:

Присутні на громадських слуханнях не заперечують щодо винесення на розгляд та затвердження проекту рішення сесією Тлумацької міської ради щодо затвердження містобудівної документації  проекту детального планування території для  визначення території обслуговування викупленого нежитлового приміщення сільськогосподарського призначення.

 

4. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Королівка вул. Молодіжна площею 0.18га.

 

ВИСТУПИЛИ:

            Комановський А.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшла заява від Гринюк В.В.  з проханням затвердити  детальний план території  (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в с. Королівка вул. Молодіжна.

                До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької міської ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Петрич С.І., реєстраційний № 3710. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 003710. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 9;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 3;

 

   УХВАЛИЛИ:

Присутні на громадських слуханнях не заперечують щодо винесення на розгляд та затвердження проекту рішення сесією Тлумацької міської ради щодо затвердження містобудівної документації  проекту детального планування території для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на вул Молодіжна в с. Королівка площею 0,18га

 

 

 

 

 

Голова слухань                       _____________                   Комановський А.М.

                                                             (підпис)                   (прізвище та ініціали)

 

 

           Секретар слухань                      ________________               Салітра В.Л.

                                                                (підпис)                     (прізвище та ініціали)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь