Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Тлумацької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2020 рік».

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Тлумацької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2020 рік».

Проект рішення Тлумацької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2020 рік» оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Тлумацької міської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Тлумацької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2020 рік» становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного проекту рішення прийматимуться:

• поштою на адресу – 78000, Івано-Франківська обл.., м. Тлумач, вул.. Макуха, 2 ;

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

Тридцятої сесії Тлумацької міської ради

сьомого скликання

Від _________________2019 року

№________________                                                                                    м. Тлумач

Відповідно до статті 7, пункту 10.2, 10.3, статті 10, пункту 12.3 статті 12, статей 291-300 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міськарада

вирішила:

1. Установити на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області такі податки і збори:

1.1. єдиний податок;

1.2.збір за місця для паркування  транспортних засобів;

1.3.транспортний податок;

1.4. туристичний збір;

1.5.плату за землю;

1.6. податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

2. Затвердити:

2.1. Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на     території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 1;

2.2.Положення про порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 2;

2.3. Положення про порядок обчислення та сплати транспортного податку на   території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 3;

2.4.Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 4;

2.5. Положення про порядок обчислення та сплати плати за землю на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 5;

2.6. Положення про порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області згідно з додатком 6.

3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Тлумацької міської ради ОТГ.

4. Рішенняміської ради від 26.06.2018 року № 653-22/2018«Про встановлення єдиного податкуна території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, 654-22/2018«Про встановлення збору за місця для паркування       транспортних засобівна території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», 655-22/2018«Про встановлення транспортного податкуна території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», 656-22/2018«Про встановлення туристичного зборуна території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», 657-22/2018«Про встановлення плати за землю на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області», 658-22/2018 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянкина території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області»визнати таким, що втратило чинність.

5. Рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови А.Радовця постійну комісію міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (П.Радовець).

Міський голова                                                                      Р.  Круховський

Повна версія документу