Івано-Франківський РВ ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України"

26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф, що був запроваджений у вересні 2003 року на саміті СНД.

18:27:45 26.04.2024

18:27:43 26.04.2024

Кір

Кір – небезпечне дуже заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені. Вірус кору передається повітряно-крапельним шляхом під час тісного контакту з хворою людиною. Захворювання має тяжкий перебіг і часто потребує госпіталізації. Може призвести до пневмонії, отиту, запалення мозку, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний надійний захист від цієї небезпечної хвороби — вакцинація.

17:15:17 23.04.2024

Алергія

Алергія – це реакція організму на загалом безпечні речовини, які дана імунна система з якихось причин «вважає» шкідливими. Часто алергія проявляється у дітей та може зникнути з дорослішанням, однак багато видів алергії зберігаються протягом усього життя людини.

13:21:45 22.04.2024

Вакцина проти гепатиту В

Гепатит — це захворювання печінки запального характеру, як правило, вірусного походження.

08:35:55 22.04.2024

18 КВІТНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля».  Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

13:47:28 18.04.2024

День обізнаності про стрес

Святкується щорічно 16 квітня за ініціативою Британської Міжнародної асоціації з управління стресом.

10:26:03 16.04.2024

Значення термічної обробки страв

Безпека харчової продукції для здоров′я  визначається мікробіологічними нормативами. Але не менш епідемічно значимими є результати визначення якості термічної обробки  смажених та запечених страв (котлети, риба, стейки та ін.).

13:43:08 10.04.2024

7 квітня 2024-го – Всесвітній день здоров’я

Всесвітня організація охорони здоров’я відзначає 76-річчя. У 1948 році країни світу об’єдналися та заснували ВООЗ, щоб зміцнювати здоров’я, підтримувати світ у безпеці та допомоги вразливим верствам – щоб кожен міг досягти найвищого рівня здоров’я та благополуччя.

15:18:52 05.04.2024

Триває Великий піст

Зазвичай, їжа під час посту має бути простою, але це не виключає її різноманітність. Тож що справді корисно для здоров’я у цей період, від яких продуктів не варто відмовлятися і як знайти розумну альтернативу.

11:02:48 03.04.2024