ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців

розпорядження райдержадміністрації

від 27.03.2020 року №104

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

Тлумацької  районної державної адміністрації Івано-Франківської області

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідаль-на особа

Структурний підрозділ, відповідальний за етап
(дію, рішення)

Строки виконання етапів
(дію, рішення)

1. Прийом за описом документів, які подані для включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01.07.2004.

Державний реєстратор / адміністратор

Відділ державної реєстрації/ центр надання адміністратив-них послуг

В день надходження документів.

1. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів або підстав для відмови у державній реєстрації.

Відділ державної реєстрації

1. Надсилання повідомлення про зупинення  розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення суб’єкта державної реєстрації про зупинення розгляду документів або повідомлення про відмову у державній реєстрації.

Державний реєстратор / адміністратор

Відділ державної реєстрації/ центр надання адміністратив-них послуг

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та Надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

1. Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01.07.2004.

Відділ державної реєстрації

Протягом  24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів.

5. Формування та оприлюднення на порталі електронних сервісів результату надання  адміністративної послуги та виписки.

Відділ державної реєстрації

Після проведення реєстраційної дії.

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду