Молодіжна рада Тлумацької міської ради

Рішення №2376-24/2023 від 23.03.2023 р. "Про затвердження складу Молодіжної ради при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області."

Рішення №2375-24/2023 від 23.03.2023 р. "Про погодження Положення про молодіжну раду при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області в новій редакції"

Рішення №2304-21/2022 від 22.12.2022 р. "Про погодження Положення про молодіжну раду при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області в новій редакції та утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з метою формування нового складу молодіжної ради"

Розпорядження №403-р від 28.12.2022 р. "Про затвердження календарного плану заходів щодо формування складу Молодіжної ради при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області"

ПРОТОКОЛ № 1 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по форомуванню складу Молодіжної ради при Тлумацькій міській раді