Про здійснення аналізу впливу регуляторного акта проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ «Про затвердження Положення про електронні петиції»

Тлумацька міська рада

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

тридцятої сесії Тлумацької міської ради

сьомого скликання

Від 23 травня 2019 року

№993-30/2019                                                                                    м. Тлумач

Про здійснення аналізу впливу регуляторного

акта проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ

«Про затвердження Положення про електронні петиції»

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  керуючись ст.ст. 40, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

1. Підготувати та оприлюднити аналіз впливу регуляторного акта проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ «Про затвердження Положення про електронні петиції».

2. Доручити відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу приймати пропозиції, зауваження щодо  регуляторного акта проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ «Про затвердження Положення про електронні петиції» протягом 30 днів з дня опублікування на офіційному веб-сайті Тлумацької міської ради ОТГ повідомлення про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Тлумацької міської ради ОТГ.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету (секретаря) І.Одуда.

Міський голова                                                                           Р. Круховський

Повна версія документу