Центр культури та дозвілля

четвертої сесії Тлумацької міської ради

восьмого скликання

Від 28 січня 2021 року

№221-4/2021                                                                                    м. Тлумач

Про створення комунального закладу

«Центр культури та дозвілля»

Тлумацької міської ради

З метою здійснення ефективної роботи щодо створення, розповсюдження та популяризації культурних надбань, задоволення потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, іншої творчої ініціативи, організації відпочинку і дозвілля громадян Тлумацької міської територіальної громади, відповідно до Цивільного кодексу України,   ст.ст.9, 12, 19-21-5 Закону України «Про культуру», керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

1. Створити юридичну особу – комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради, місцезнаходження якого визначити за адресою: 78000, Івано-Франківська область, м. Тлумач, вул. Грушевського, 2.

2. Затвердити:

2.1. Статут комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради (додається), право підпису Статуту надати секретарю Тлумацької міської ради Кудерському М.В.

2.2. Структуру комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради з 01.02.2021 року (додається).

3. Визначити уповноваженим органом управління комунальним закладом «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради – відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацькоїміської ради Івано-Франківського району Івано-Франківськоїобласті.

4. Відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківськоїобласті (Мандар Н.В.):

4.1. На період проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради, призначити виконуючого обов’язки директора закладу на строк, який не може перевищувати трьох місяців, враховуючи вимоги ст. 211 Закону України «Про культуру».

4.2. Забезпечити організацію та проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради, у порядку, визначеному чинним законодавством.

4.3. Забезпечити утримання комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради та покласти на відділ освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацькоїміської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області повноваження головного розпорядника бюджетних коштів.

5. Виконуючому обов’язки директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Тлумацької міської ради здійснити всі необхідні дії щодо державної реєстрації закладу відповідно до встановленого законодавством порядку.

6.  Контроль за виконанням рішення покласти на  першого заступника міського голови В. Гнатюка  та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності , депутатської діяльності, етики та регламенту (О. Мельник).

Міський голова                                              Ігор Петрук