Запрошуємо до нас на відпочинок

Туристична галузь нашої громади, особливо враховуючи її потенціал, має потужну перспективу для подальшого розвитку. Розробка мережі пішохідних, велосипедних та водних маршрутів разом із кемпінгом та риболовлею є безперечно тією галуззю туризму, на якій варто акцентувати увагу. Існуючу інфраструктуру Тлумацька об’єднана територіальна громада використовує для створення цікавинок, що наповнюють змістом та основою туристичні заходи як  на локальному рівні, так і для гостей із сусідніх областей чи іноземців.

Одним із найпривабливіших місць на території міста Тлумача являється міське озеро з лісопарковою прибережною зоною, що розкинулася навколо водяного плеса з різноманітними зеленими насадженнями.

Під час перебування на міському озері відпочиваючі мають можливість спробувати себе у ролі рибалки, відчути себе вправним керманичем водяних засобів, помилуватися краєвидами із плеса озера катаючись на катамаранах чи байдарках, поколесити довкола озера на спортивних велосипедах. Наймолодші туристи можуть знайти для себе розваги у облаштованих пісочницях чи  на території дамби, де встановлено дитячий майданчик. Там же відведено місця для любительського та спортивного вилову риби, розміщується виїзна та виносна торгівля, а для любителів розваг проводяться масово-розважальні заходи та фестивалі.

Саме тому, з метою створення комфортного відпочинку для відвідувачів, на в’їзній частині озера розміщено автостоянку, неподалік встановлено біо-вбиральні та облаштовано перевдягальні. Разом з тим, регулярно проводяться «Дні довкілля», а комунальним підприємством «Неплун» здійснюється чистка зеленої зони озера, підкошування трави, облагородження місць відпочинку та дозвілля відпочиваючих, облаштування спеціальних зон для купання, рятувального пункту, пляжних зон, спортивного осередку, де знаходяться волейбольні поля, поле для пляжного футболу та тренажерна зона. Для дотримання санітарних норм та техніки безпеки, по всьому периметру озера встановлено інформаційні щити з правилами купання, надання першої медичної допомоги, поведінки на воді та рибальства. Центральна частина відпочинкової зони облаштована оглядовими майданчиками, встановлені лавочки та урни для сміття. І все це неподалік від обласного центру - м.Івано-Франківська, що за 25 кілометрів від Тлумача. Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу «перлину» - Тлумацьке міське озеро та переконатися, що дивовижне поруч!