ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) КП «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС»

про
  публічну  пропозицію  (оферту)
КП «ТЛУМАЧКОМУНСЕРВІС»

укладення

ТИПОВОГО   ІНДИВІДУАЛЬНОГО  ДОГОВОРУ

про  надання  послуг  з  централізованого  водопостачання

та  централізованого  водовідведення

01.12.2022р.                                                                      м. Тлумач

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №85 від 02 лютого 2022р.   «Про внесення змін до постанови КМУ від 5 липня 2019р. №690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»», відповідно до Закону   України від 03.12.2020р. №1060 «Про внесення змін до деяких  законів України  щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні      послуги», з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу  України та вимог Закону України «Про захист персональних даних»   КП «Тлумачкомунсервіс» оприлюднює (новий текст договору) публічну пропозицію (оферту) укладення типового індивідуального договору  про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів   нерухомого майна приєднаних  до внутрішньо-будинкових мереж,     а також  будівель –  індивідуальних  (садибних)  житлових  будинків.

Плата за типовим індивідуальним договором про надання  послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що є публічним договором  приєднання, складається  з :

– плати за послугу, визначеної відповідно до Правил надання послуг  з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,  затверджених в редакції Постанови КМУ № 85 від 2 лютого 2022р., та Методики розподілу, що розраховується виходячи з розмірів затверджених уповноваженим органом тарифів  відповідної комунальної послуги та обсягу спожитих послуг або за нормами споживання, встановленими органом місцевого самоврядування,  до  встановлення  вузла  комерційного  обліку;

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному органу місцевого самоврядування співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин. З власником індивідуального (садибного) житлового будинку договір вважається укладеними, якщо ним не вчинено дій щодо  відключення (відмови) від надання  таких послуг.

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, що свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю заяви-приєднання (додаток до договору), сплата   рахунка за  надані послуги,   факт отримання послуг.

Договір розміщено на офіційному сайті Тлумацької міської ради  у вільному доступі  та  у спосіб, що забезпечує ознайомлення з його змістом кожної особи.

Даний Договір є договором приєднання, а тому його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Директор                                                        Я. Петрук

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення