Технічні завдання до Стратегії розвику Тлумацької громади на 2019 - 2023 р.р.

ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ

До Плану реалізації Стратегії

розвитку Тлумацької ОТГ на 2019-2021 роки

Ваші контакти

Робоча група по розробці Стратегії розвитку Тлумацької ОТГ

Номер і назва завдання я стратегії

1.1.1. Підготовка об‘єктів для залучення інвестицій

1.1.2. Удосконалення процедур залучення інвестицій

Назва проекту

Розроблення плану зонування території  Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади

Цілі проекту

Створення сприятливих  умов для життєдіяльності людини, забезпечення захисту території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання надмірній концентрації населення та об'єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорона та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об'єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.

Територія на яку проект матиме вплив

13 населених пункти Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади (м.Тлумач, с.Бортники, с.Братишів, с.Вікняни, с.Гринівці, с.Загір’я, с.Колінці, с.Королівка, с.Надорожна, с.Остриня, с.Прибилів, с.Пужники, с.Тарасівка).

Орієнтована кількість отримувачів вигоди, чол.

Суб’єкти містобудування громади та району, установи, організації.

Стислий опис проекту

План зонування території дасть можливість вибору та зміни власником земельної ділянки її цільового використання , що стимулюватиме інвестиційну діяльність, адже у разі зниження прибутковості певного виду діяльності на земельній ділянці, її власник (користувач) може без отримання додаткового дозволу змінити вид такої діяльності на більш прибутковий без зміни цільового призначення ділянки.

Таким чином, зонування територій є принципово відмінним засобом забезпечення потреб суспільства у використанні земельних ділянок для задоволення різних потреб у землі.

По-перше, якщо при цільовому призначенні земельних ділянок встановлюється вид (межі) цільового використання кожної земельної ділянки, то при зонуванні територій встановлюється вид (межі) цільового використання земель функціональної зони.

По-друге, при цільовому призначенні земельних ділянок їх власники та користувачі повинні використовувати ділянки виключно відповідно до цільового призначення, встановленого для кожної ділянки, тоді як при зонуванні території цільове призначення земельних ділянок не встановлюється, а їх власники (користувачі) можуть використовувати ділянки для потреб, які не суперечать функціональному статусу зони.

Очікувані результати

-  Визначено функцiональне використання земель i цiльове призначення земельних ділянок;

- Визначено територій, де передбачаються містобудівні заходи з проведення комплексної забудови чи комплексної реконструкції, будівництва транспортних коридорів, мостів, доріг, ліній та об’єктів зовнішнього транспорту;

- Встановленнi умов використання та забудови земельних дiлянок;                                               - Координацiя розробки програм розвитку галузей економiки;

-  Складено реєстри територiй з особливими умовами розвитку мiсцевого значення;

-  Встановлено територiї спiльних iнтересiв вiдповiдних територiальних громад (примiських територiй, використання яких пов’язано з розвитком населеного пункту, що проектується);

Ключеві заходи проекту

• визначення в установленому законом порядку розробника плану зонування території Тлумацької ОТГ, підписання угоди та завдання на розроблення проекту плану зонування;
  • проведення топографічної зйомки;
  • повідомлення громадськості через засоби масової інформації про початок розроблення плану зонування;
  • розробка проекту  плану зонування території;
  • проведення громадських слухань щодо погодження проекту  плану зонування території;
  • затвердження плану зонування на сесійному засіданні Тлумацької міської ради.

Період здійснення

січень 2019 – грудень 2021 року

Орієнтавана вартість проекту, тис.грн

Разом