Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Повідомлення RASFF: кадмій у восьминогах «міні», що експортувались з Італії

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про те, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення від 04.11.2022 № 2022.6364-fup 1,  стосовно виявлення кадмію у восьминогах «міні», що експортувались з Італії (виробник: Borrelli s.r.l, Italy; вантажовідправник: Alis Srl, Italy; оптовик: Metro Deutschland GmbH, Germany) до України (отримувач: ТзОВ «СІЛЬПО-ФУД», вул. Бутлерова, 1, м. Київ, 02090).

11:21:31 05.12.2022

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

11:20:23 05.12.2022

Генератори: санітарні вимоги до розташування

В умовах війни, враховуючи масштабні пошкодження ворогом об’єктів енергетичної інфраструктури, жителі Прикарпаття, як і цілої країни, стикнулись із необхідністю тотальної  економії електроенергії. З метою стабілізації роботи енергосистеми країни введено обмеження споживання та щоденні планові відключення електроенергії.

14:42:46 02.12.2022

Держпродспоживслужба провела онлайн-семінар з питань організації харчування в закладах дошкільної освіти міста Івано-Франківська

29 листопада 2022 року спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели практичний семінар у онлайн-форматі з керівниками та медичними сестрами закладів дошкільної освіти міста Івано-Франківська.

13:47:08 30.11.2022

Що потрібно знати при купівлі генератора

В умовах воєнного стану  в країні та у зв’язку з постійним відключенням світла, споживачів закликають потурбуватися про резервне джерело живлення.  Зараз генератор електричного струму життєво необхідний усім. Що слід узяти до уваги?

13:46:42 30.11.2022

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини у жовтні-листопаді 2022 року споживачам повернули понад 66 тис. грн.

У зв’язку з введенням в країні воєнного стану та забороною проведення позапланових перевірок, управління захисту споживачів спільно з консультаційними центрами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області задовольняють вимоги споживачів шляхом попереднього розгляду звернень. Врегулювання спірних питань між споживачами і суб’єктами господарювання відбувається через «Платформу примирення» шляхом проведення бесід та надання роз’яснень суб’єктам господарювання з питань застосування законодавства про захист прав споживачів.

11:38:46 23.11.2022

Повідомлення RASFF стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 18.10.2022 р. № 2022.6063 стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині, що експортувалась з Нідерландів (виробник: COMHAXO MIDDELHAL, Netherlands; роздрібний продавець: Albert Heijn B.V. Netherlands Carmo Food Nordic AS, Denmark; Tomex Danmark AS, Denmark) до України (отримувач: ТзОВ «МЕЛМІТ», проспект Перемоги,15, м. Луцьк, Волинська область, 43005; ТзОВ «АГРО-Інвест», вул.Львівська, 19, м. Червоноград, Львівська область, 715200).

15:30:46 22.11.2022

11:49:48 22.11.2022

На Прикарпатті забезпечено державний контроль за дотриманням гігієнічних вимог на бійнях та потужностях з розбирання і обвалювання м’яса

У період воєнних дій на території України Держпродспоживслужба Прикарпаття забезпечує постійний державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за заготівлею, забоєм тварин, переробкою, зберіганням та реалізацією продукції, який проводять офіційні ветеринарні лікарі та спеціалісти державних установ ветеринарної медицини.

14:53:08 21.11.2022