Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Держпродспоживслужба Прикарпаття здійснює моніторинг закладів відпочинку

У зв’язку із реєстрацією захворювань дітей у відпочинкових закладах, які не мають права приймати для відпочинку дитячі організовані групи, Держпродспоживслужба Івано-Франківщини розпочала роботу щодо виявлення таких закладів шляхом проведення моніторингових обстежень.

15:52:22 23.07.2021

Держпродспоживслужба розслідує спалах кишкової інфекції в спортивному таборі «Таємниця Карпат»

22 липня 2021 року о 15:30 год. до Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли екстрені повідомлення про захворювання на гострий гастроентерит серед вихованців спортивних секцій, які прибули 17 липня на відпочинок до дитячого спортивного табору у с. Яблуниця, Поляницької ТГ  у відпочинковий комплекс «Таємниця Карпат».

11:23:31 23.07.2021

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення невідповідного морозива

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових  продуктів та кормів  RASFF від 19.07.2021р. № 2021.3830  стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що використовувалася  у морозиві, яке  експортувалось з Румунії (відправник: SC Macromex SRL.Campia-Turzil)  до України (отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна, пр. Петра Григоренка,43, м.Київ).

08:33:27 22.07.2021

Працівниками Держпродспоживслужби завершено обстеження ячменю для експорту в Китайську Народну Республіку

В Івано-Франківській області державні фітосанітарні інспектори завершили обстеження посівів ячменю, який планується експортувати до Китайської Народної Республіки; загалом обстежено 3675 га.

16:08:11 20.07.2021

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 12.07.2021 р. № 2021.3552-fup3 стосовно виявлення погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю (виробник: LILING KALRING HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу (відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України.

14:05:51 19.07.2021

Про спалах харчового отруєння в позаміському оздоровчому закладі на Надвірнянщині

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про випадок харчової токсикоінфекції в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Делюкс» в с. Татарів Надвірнянського району.

08:23:10 19.07.2021

Лабораторія Держпродспоживслужби виявила огірки з перевищеним вмістом нітратів

З-поміж широко спектру досліджень, що їх  здійснює лабораторна мережа Держпродспоживслужби Прикарпаття, важливе значення мають дослідження рослинної продукції, зокрема за показниками безпеки на вміст нітратів.

08:21:01 19.07.2021

Держпродспоживслужба провела інформаційну онлайн-сесію для посадових осіб органів місцевого самоврядування

15 липня 2021 року за організації Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» спеціалісти Головного управління Держпроспоживслужби в області провели інформаційну онлайн-сесію для голів громад, профільних заступників та посадовців органів місцевого самоврядування Івано-Франківщини.

08:10:04 16.07.2021

На Городенківшині проведено семінар із представниками територіальних громад та керівниками закладів громадського харчування

14 липня 2021 року на спеціалісти  Городенківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання на тему «Вимоги законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, відповідальність операторів ринку харчових продуктів за порушення харчового законодавства».

08:08:53 16.07.2021