Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Сказ: поради для дітей

Діти є в групі ризику інфікування вірусом сказу. Кожен малюк з радістю побіжить погладити котика чи собачку, або навіть білочку чи хом’ячка.

16:19:00 24.07.2024

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини сприяє розширенню експортної спроможності підприємств області

18 липня 2024 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області – начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Іван Васьків та начальник відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Олег Смеркло – взяли участь у навчальному вебінарі для менеджерів з експорту підприємств західного регіону України на тему «Ефективне управління бізнесом та організація ключових експортно-орієнтовних бізнес-процесів».

08:24:34 22.07.2024

Сказ: що варто знати

Сказ – це невиліковна та смертельна хвороба для вашого чотирилапого улюбленця. Сказ є спільною хворобою для тварини та людини, і будь яка тварина може заразити вашого хвостатика.

08:22:32 18.07.2024

Рекомендації щодо недопущення поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Надворі спекотне літо, період відпусток та літніх канікул для школярів. Оздоровчий період в розпалі, на Прикарпатті працюють 15 заміських закладів оздоровлення та відпочинку. Проте в гірських районах  багато приватних садиб, які приймають людей на відпочинок, надаючи при цьому послуги з харчування.

14:49:46 16.07.2024

На Прикарпатті проводиться кампанія вакцинопрофілактики домашніх тварин проти сказу

Спеціалісти Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини на території Івано-Франківської області проводять профілактичні заходи проти сказу домашніх тварин в особистих селянських господарствах населення.

14:39:01 15.07.2024

До уваги аграріїв: розроблено прогноз розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур у липні 2024 року

На допомогу землекористувачам спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробили прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області у липні 2024 року.

08:20:08 10.07.2024

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

08:19:29 10.07.2024