Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Для чого потрібен організму йод і в яких харчових продуктах він є

Спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області радять мешканцям Прикарпаття вживати харчові продукти, багаті йодом, та роз’яснюють щодо вмісту йоду в харчових продуктах та користі його для здоров’я.

17:07:54 18.03.2024

До уваги суб'єктів господарювання та споживачів: поновлено перевірки деяких видів продукції у сфері державного ринкового нагляду

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу:  08 березня 2024 р. Кабінет Міністрів України  прийняв постанову № 261, згідно якої поновлено заходи державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

17:05:35 18.03.2024

На що потрібно звернути увагу при купівлі насіннєвого матеріалу

Сезон реалізації насіння зернових, овочевих, кормових, квіткових у розпалі. Щоб уникнути придбання неякісного насіння, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендує дотримуватись  наступних правил.

09:37:01 15.03.2024

Нові вимоги до безпечності та якості молока: на що звернути увагу господарствам з виробництва молока

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області вкотре наголошує операторам ринку з виробництва сирого молока на необхідності дотримання:

08:48:38 15.03.2024

Поновлено позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг

8 березня 2024 р. Урядом було прийнято декілька ряд рішень щодо поновлення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 8 березня 2024 р. № 261.

08:48:31 13.03.2024

Про правила облаштування вигрібних ям

В Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області почастішали звернення громадян населених пунктів області щодо порушень їхніх прав внаслідок розміщення вигрібних ям сусідами з порушеннями санітарних вимог. Так, за період 2023 року звернення щодо порушення санітарних вимог при облаштуванні вигрібних ям сусідами становили 16 %, тобто кожне 6 звернення.

08:47:58 13.03.2024

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пов’язану з рентгенологічними процедурами: як оформити паспорт на джерело іонізуючого випромінювання

Головне управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про відновлення роботи з видачі санітарних паспортів в медичній практиці.

17:11:06 06.03.2024

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

09:52:36 06.03.2024

Доглядаємо за садом у весняний період

Весна – один  із найвідповідальніших періодів у догляді за деревами, коли обов’язково потрібно починати роботи із захисту плодових насаджень від хвороб та шкідників. Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області наголошують: догляд за садом навесні вкрай важливий для майбутнього врожаю.

14:54:42 01.03.2024

Випадок африканської чуми свиней на Київщині

Відповідно до інформації  Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території мисливських угідь Забуянського лісництва Бучанського району Київської зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

16:01:13 28.02.2024