Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Спеціалісти Держпродспоживслужби зустрілись з представниками Войнилівської селищної громади

06 травня 2021 року спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та Калуського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч у Войнилівській селищній громаді.

16:01:49 07.05.2021

Реформа житлово-комунального господарства: що таке публічний договір приєднання

30 квітня, в газеті «Голос України» опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий на засіданні Верховної Ради 3 грудня.

13:38:58 06.05.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 26 квітня до 04 травня 2021 року здійснили 1464 моніторингові відвідування, виявлено 111 порушень (8%), складено 77 протоколів, винесено 56 приписів та пропозицій, направлено 5 листів в органи місцевого самоврядування, 1 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

13:36:05 06.05.2021

Африканська чума свиней шириться територією Європейського Союзу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що згідно з офіційною інформацією, розміщеною на веб-сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (OIE), випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) реєструються на території Європейського Союзу, зокрема на території Словацької республіки, Румунії, Латвії, Естонії, Болгарії, Угорщини.

09:04:49 06.05.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини підготували прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільгоспкультур у травні

У квітні перемінний температурний режим із заморозками не сприяв ранньому масовому виходу з місць зимівлі комах, 80 відсотків популяції яких вижило. Втім, у другій половині квітня за підвищення середньодобових температур зимуючі стадії переважної більшості фітофагів активізувались і відновили живлення.

09:02:19 06.05.2021

Обережно: на Богородчанщині виявлено сказ

За результатами Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ собаки, що за даними епізоотичного розслідування була в контакті з твариною дикої фауни – лисицею. Спалах вогнища сказу зареєстровано в с. Манява Солотвинської ОТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патматеріалу від 26.04.2021 р.оку № 001040 п.м./21).

09:01:33 06.05.2021

В Держпродспоживслужбі провели онлайн-семінари з питань захисту прав споживачів

26-27 квітня 2021 року спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області почергово провели два онлайн-семінари на інтернет-платформі Skype.

08:25:46 29.04.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели робочу зустріч з представниками Новицької сільської громади

26 квітня 2021 року відбулась робоча зустріч  спеціалістів Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з посадовими особами Новицької сільської громади, старостами сіл та представниками сільгосппідприємств.

08:24:45 29.04.2021

Готуючись до Великодніх свят, пам’ятаймо про профілактику харчових отруєнь

Незабаром велике свято Воскресіння Господнього. В кожній прикарпатській церкві освятять пасхальні кошики, в яких обов’язково будуть паска, яйця, ковбаси, сир та масло. Крім того, в кожному домі готуються інші страви до великоднього столу.

15:59:37 27.04.2021