Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Сказ: що варто знати

Сказ – це невиліковна та смертельна хвороба для вашого чотирилапого улюбленця. Сказ є спільною хворобою для тварини та людини, і будь яка тварина може заразити вашого хвостатика.

08:22:32 18.07.2024

Рекомендації щодо недопущення поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Надворі спекотне літо, період відпусток та літніх канікул для школярів. Оздоровчий період в розпалі, на Прикарпатті працюють 15 заміських закладів оздоровлення та відпочинку. Проте в гірських районах  багато приватних садиб, які приймають людей на відпочинок, надаючи при цьому послуги з харчування.

14:49:46 16.07.2024

На Прикарпатті проводиться кампанія вакцинопрофілактики домашніх тварин проти сказу

Спеціалісти Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини на території Івано-Франківської області проводять профілактичні заходи проти сказу домашніх тварин в особистих селянських господарствах населення.

14:39:01 15.07.2024

До уваги аграріїв: розроблено прогноз розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур у липні 2024 року

На допомогу землекористувачам спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробили прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області у липні 2024 року.

08:20:08 10.07.2024

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

08:19:29 10.07.2024

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини застерігає споживачів від забракованого електричного обладнання

Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового та метрологічного нагляду протягом червня 2024 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видами – електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний ступінь загрози, а саме:

08:16:09 10.07.2024

Що таке ботулізм та як його уникнути

Харчовий ботулізм – це харчове отруєння, яке виникає внаслідок вживання в їжу небезпечних харчових продуктів та без своєчасного специфічного лікування може призвести до смерті.

08:15:28 10.07.2024

Небезпечний шкідник – сарана

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що на окремих територіях на сході України, осередково, виявлено масове розмноження та збільшення чисельності небезпечного шкідника – сарани.

09:16:30 09.07.2024

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини завершили обстеження сільськогосподарських культур, що призначені для експорту

В Івано-Франківській області повністю завершились обстеження посівів ячменю, який планується експортувати до Китайської Народної Республіки. Державні фітосанітарні інспектори провели  обстеження в Івано-Франківському та Коломийському районах на загальній площі 1651 га.

09:14:07 09.07.2024