Гід з державних послуг/Новини

Державні послуги для захисників і захисниць України — на Гіді

Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко й зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.

09:07:50 26.10.2023

Державні послуги у сфері сільського господарства — на Гіді

Якщо ви вирощуєте картоплю на продаж і хочете отримати підтримку від держави або закупили сільськогосподарську техніку і претендуєте на компенсацію, переходьте на Гід з державних послуг. Знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Тож більше не доведеться витрачати час на пошук держустанов та годинами самотужки розбиратися. Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері сільського господарства на Гіді:

15:57:33 16.08.2023

Державні послуги у сфері перевезення вантажів — на Гіді

Якщо ви працюєте у сфері перевезень та хочете отримати свідоцтво водія, який перевозить небезпечні вантажі, або повторно скласти іспити на керування автомобілем з такими товарами, переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.  Шукайте потрібний сервіс у добірці послуг у сфері перевезень на Гіді:

10:46:32 10.08.2023

Послуги у сфері зайнятості на Гіді

Хочете отримати державну підтримку або допомогу в пошуку роботи? Шукайте, де отримати послуги, на Гіді з державних послуг, а не на мапах. На платформі розміщена покрокова інструкція, як отримати допомогу у зв’язку з безробіттям

15:27:29 11.07.2023

Про послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

13:44:16 20.06.2023

Державні податкові послуги — на Гіді

Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.

14:12:44 08.06.2023

Послуги для батьків та дітей на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.

10:58:23 02.06.2023

Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших.

14:20:05 26.04.2023

Про послуги у сфері громадянства та міграції доступні на Гіді з державних послуг

Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

16:47:41 20.04.2023

Які послуги медичної сфери доступні на Гіді з державних послуг

Хочете розпочати медичну практику чи оформити акредитацію для закладу охорони здоров’я? Робіть це швидко та без зайвих нервів з Гідом з державних послуг. Там дізнаєтеся покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу, замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

15:56:46 04.04.2023