Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради

Відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради оголошує з 04 березня по 03 квітня 2021року  конкурс  на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради .

Місцезнаходження: вул. Макуха, 12, м. Тлумач, Івано-Франківська область, 78000

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад головних  спеціалістів відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради  повинні мати:

- повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі,  в сфері освіти, культури чи спорту не менше 3 років;

- володіти державною мовою, мати практичний досвід роботи з персональним комп’ютером, вміння працювати в команді, наявність управлінських та комунікативних навичок.

Конкурсанти повинні подати до конкурсної комісії відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про відсутність судимості та притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття документів протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня опублікування оголошення.

Документи подаються особисто у  відділ  освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради (контактний телефон: 0978490589 ).