Обласний центр зайнятості інформує

Послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

Зважаючи на усі труднощі та виклики сьогодення, працівники обласної служби зайнятості здійснюють постійний супровід внутрішньо переміщених громадян з метою сприяння їхній зайнятості та швидкій адаптації до нових умов життя.

13:23:35 22.04.2024

Чергові рішення реалізації програми «Власна справа» та «Грант для ветеранів»

За результатами шостого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів згідно програми «Власна справа» Івано-Франківська область знову у п’ятірці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень. Цього разу серед лідерів Київська область (16%), Львівська (11%), Вінницька область (7%), Рівненська область (7%) та Івано-Франківська область (7%).

08:37:57 22.04.2024

Понад 900 прикарпатців взяли участь у суспільно корисних роботах від початку року

Від початку запровадження на Прикарпатті суспільно корисних робіт в рамках урядового проєкту «Армія відновлення» за період з 03.03.2023 по 18.04.2024 Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено 358 договорів на суспільно корисні роботи, до яких залучено 2124 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 285 внутрішньо переміщених осіб.

13:42:29 18.04.2024

Реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи першої леді країни Олени Зеленської, працівники Івано-Франківської обласної служби зайнятості активно допомагають роботодавцям, соціальним партнерам та безробітним, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, навчитися піклуватися про своє ментальне здоров’я шляхом проведення різноманітних семінарів та тренінгів.

13:46:00 10.04.2024

За три місяці поточного року за сприяння обласної служби зайнятості вже працевлаштовано понад три тисячі громадян

У січні – березні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,1 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 4,6 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 3,1 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 69%.  По Україні рівень укомплектування – 42%, область займає 2 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,3 тис. грн.

14:43:59 08.04.2024

Реалізація урядового проєкту з надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу для ветеранів та членів їхніх сімей

Вже 14 учасників бойових дій та членів їхніх сімей отримали в цьому році позитивні рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм коштів гранту в рамках реалізації урядового проєкту з надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. Серед отримувачів гранту 7 ветеранів та 7 дружин ветеранів. Після отримання коштів гранту дані особи створять 16 нових робочих місць.

13:30:13 05.04.2024

Прикарпаття знову у лідерах за кількістю ухвалених рішень щодо надання мікрогрантів

Від початку 2024 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання коштів мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи для 177 жителів Прикарпаття, в тому числі 8 внутрішньо переміщених осіб. Після отримання коштів мікрогранту дані особи зобов’язані створити 278 робочих місць.

10:58:52 03.04.2024

За результатами реалізації урядових програм Івано-Франківщина знову у п’ятірці лідерів

Ухвалено чергові рішення за урядовими програмами "Власна справа" та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 12 по 25 лютого 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.

15:59:18 25.03.2024

Від початку року до виконання суспільно корисних робіт вже залучено 544 безробітні особи

Основна мета організації та проведення суспільно корисних робіт – це задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

08:26:31 18.03.2024