Обласний центр зайнятості інформує

Стан ринку праці Прикарпаття

У січні – травні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,3 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 8,4 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 6,5 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 77%. По Україні рівень укомплектування – 56%, область займає 4 місце серед регіонів України.

14:38:00 15.07.2024

Від початку року вже більше 2300 прикарпатців долучилися до виконання суспільно корисних робіт

З 1 січня 2024 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості укладено вже 351договір на суспільно корисні роботи, до виконання яких залучено 2361 особу, в тому числі 572внутрішньо переміщену особу.

08:41:06 10.07.2024

На Івано-Франківщині 150 роботодавців вже отримали компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у 2024 році

З початку року в Івано-Франківській області вже 150 роботодавців отримали компенсації витрат за працевлаштування 172 внутрішньо переміщених осіб.

10:24:00 21.06.2024

Реалізація урядової програми з підтримки українського виробника«Зроблено в Україні»

Відкриття офісів «Зроблено в Україні» для малого та мікробізнесу - це частина впровадження національної політики, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, яка реалізується Міністерством економіки України.

14:06:56 17.06.2024

Визначено чергових переможців урядових програм «Власна справа» та «Грант для ветеранів»

Нещодавно Державним центром зайнятості було визначено переможців десятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів згідно програми «Власна справа», за результатами якого Івано-Франківська область знову у п’ятірці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих позитивних рішень.

13:48:22 14.06.2024

Рекрутинг від служби зайнятості – сучасний підхід у підборі кадрів

Державна служба зайнятості є найбільшим і найпотужнішим безкоштовним рекрутинговим агентством в Україні, яке забезпечує роботодавців кваліфікованими працівниками та надає гідну роботу тим, хто її шукає!

14:34:34 12.06.2024

Ринок праці Івано-Франківщини

У січні – травні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,9 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,2 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 5,4 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 75%.  По Україні рівень укомплектування – 53%, область займає 3 місце серед регіонів України.Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,5 тис.грн.

10:21:29 10.06.2024

Реалізація експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Уряд максимально сприяє швидкій адаптації військовослужбовців до умов цивільного життя, зокрема надає їм усі можливості для самореалізації, в тому числі в сфері зайнятості.

13:43:19 05.06.2024