Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Івано-Франківський обласний центр зайнятості інформує

Розвиток служби зайнятості через обмін досвідом

23 вересня 2021 року - другий день перебування представників Запорізького обласного центру зайнятості на Івано-Франківщині, у рамках Програми розвитку ООН «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування», розпочався в обласній державній адміністрації. «Досвід співпраці служби зайнятості та стейкхолдерів Прикарпаття» – таку тему обговорювали під час засідання круглого столу за участю працівників служби зайнятості області, представників органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів та роботодавців.

10:59:32 24.09.2021

Легальна зайнятість – гарантія для працівника та роботодавця

Служба зайнятості нагадує, що легальна трудова діяльність - це соціальна захищеність працюючого населення. В разі порушення прав працівника трудовий договір є гарантією довести свої права у судовому порядку, а для роботодавця - право вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи.

16:12:00 08.09.2021

Служба зайнятості Івано-Франківщини інформує

Статус безробітного протягом 7 місяців 2021 року мали 27,6 тис. осіб. На 1 серпня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,5 тис. осіб – це на 43 відс. менше ніж на початок серпня 2020 року.

10:15:07 06.08.2021

9 липня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проводить форум «Живи та працюй в Україні».

Захід відбудетьсяна базі Микуличинської сільської ради за адресою: вул.Грушевського, 70, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область, та обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» за адресою: вул.Грушевського, 92, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область.

11:33:28 05.07.2021

Яка категорія осіб шукає роботу в службі зайнятості Прикарпаття?

«На початку червня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 11,3 тис. осіб, які мали статус безробітного, що на 28,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

13:30:45 25.06.2021

В службі зайнятості відбувся інформаційний вебінар «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю»

15 червня 2021 в рамках профорієнтаційного проєкту Івано-Франківської обласної служби зайнятості для осіб з інвалідністю «Повір у себе» за участю заступника директора-начальника відділу організації профорієнтації Людмили Сірко, представника урядового уповноваженого з питань людей з інвалідністю, заступника ГО «СЛІД» Миколи Макара в онлайн-форматі відбувся інформаційний вебінар на тему «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю».

13:16:13 17.06.2021