Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Івано-Франківський обласний центр зайнятості інформує

9 липня 2021 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проводить форум «Живи та працюй в Україні».

Захід відбудетьсяна базі Микуличинської сільської ради за адресою: вул.Грушевського, 70, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область, та обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» за адресою: вул.Грушевського, 92, с.Микуличин, м.Яремче, Івано-Франківська область.

11:33:28 05.07.2021

Яка категорія осіб шукає роботу в службі зайнятості Прикарпаття?

«На початку червня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 11,3 тис. осіб, які мали статус безробітного, що на 28,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

13:30:45 25.06.2021

В службі зайнятості відбувся інформаційний вебінар «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю»

15 червня 2021 в рамках профорієнтаційного проєкту Івано-Франківської обласної служби зайнятості для осіб з інвалідністю «Повір у себе» за участю заступника директора-начальника відділу організації профорієнтації Людмили Сірко, представника урядового уповноваженого з питань людей з інвалідністю, заступника ГО «СЛІД» Миколи Макара в онлайн-форматі відбувся інформаційний вебінар на тему «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю».

13:16:13 17.06.2021

«День гостинності» у Бурштинському торговельно-економічному фаховому коледжі

26 травня 2021 року у Бурштинському торговельно-економічному фаховому коледжі Київського національного торговельно-економічного університету проведено «День гостинності», співорганізаторами якого виступила Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

16:31:15 27.05.2021