Обласний центр зайнятості інформує

Від початку року до виконання суспільно корисних робіт вже залучено 544 безробітні особи

Основна мета організації та проведення суспільно корисних робіт – це задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

08:26:31 18.03.2024

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

Основним завдання служби зайнятості є максимально якісне та оперативне задоволення потреб роботодавців та безробітних осіб, які часто звертаються за допомогою у підборі кваліфікованого персоналу чи пошуку роботи.

08:41:07 13.03.2024

Ухвалено чергові рішення щодо реалізації програми «Власна справа», за результатами яких Івано-Франківщина знову у п’ятірці лідерів

Урядовий проєкт «Власна справа» включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення робочих місць.

09:13:39 08.03.2024

Отримайте компенсацію за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

З 29 серпня 2023 року роботодавці можуть отримати компенсацію витрат за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю відповідно до Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю № 893 від 22.08.2023 року (https://is.gd/vhrGs6).

11:14:38 01.03.2024

За результатами ухвалених у цьому році рішень щодо реалізації програми «Власна справа» Івано-Франківщина у трійці лідерів

Від початку 2024 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання коштів мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи для 78 жителів Прикарпаття, в тому числі 4-ох внутрішньо переміщених осіб. Після отримання коштів гранту дані особи зобов’язані створити 161 робоче місце. За результатами таких рішень наша область наразі у трійці лідерів.

08:38:30 21.02.2024

561 роботодавець з Івано-Франківщини вже отримав компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Від початку дії програми щодо отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 (зі змінами) https://is.gd/GFI0vj вже 561 роботодавець з Івано-Франківщини скористався такою можливістю та отримав компенсацію на загальну суму понад 11,9 млн грн за працевлаштування 960 внутрішньо переміщених осіб. З них 234 роботодавці подали заявку на компенсацію за працевлаштування 412 внутрішньо перемішених осіб в минулому році.

11:38:42 13.02.2024

Від початку року за сприяння служби зайнятості 965 осіб знайшли роботу

У січні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,0 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,1 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 866 вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 41,7% (3 місце по Україні).

08:36:30 12.02.2024

Підтримка конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

На даний час уряд максимально сприяє швидкій адаптації військовослужбовців до умов цивільного життя, зокрема надає їм усі можливості для самореалізації, в тому числі в сфері зайнятості.

14:28:32 07.02.2024

Івано-Франківський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 (зі змінами) https://is.gd/GFI0vj.

15:11:22 18.01.2024