Про збільшення основних фондів Тлумацької міської ради ОТГ

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

двадцять шостої сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

Від 21 грудня 2018 року

№846-26/2018                                                                                    м. Тлумач

Про збільшення основних фондів

Тлумацької міської ради ОТГ

Розглянувши  авізо за №1657 від18.12.2018 року департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА про збільшення основних фондів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади  по об’єкту «Реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок в с.Гринівці Тлумацького району», а також акт передачі відділу будівництва  лумацької РДА про передачу ігрових майданчиків, міська рада

вирішила

1. Збільшити основні фонди Тлумацької міської ради ОТГ по об’єкту «Реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок в с.Гринівці Тлумацького району»  на суму 3416348,00 гривень.

2. Збільшити основні фонди Тлумацької міської ради ОТГ по об’єктах дитячі ігрові майданчики 5 комплектів на суму 250000,00 гривень а саме:

- Комплект дитячого ігрового комплексу  для м.Тлумач-1 комплект на суму 50000,00грн.

- Комплект дитячого ігрового комплексу  для с.Пужники-1 комплект на суму 50000,00грн.

- Комплект дитячого ігрового комплексу  для  с.Гринівці-1 комплект на суму 50000,00грн.

- Комплект дитячого ігрового комплексу  для с. Братишів-1 комплект на суму 50000,00грн.

- Комплект дитячого ігрового комплексу  для с. Колінці-1 комплект на суму 50000,00грн.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови А.Радовця.

Міський голова                                                                                      Р. Круховський