Голова громади

КРУХОВСЬКИЙ РОМАН ПЕТРОВИЧ

Автобіографія

Народився  29 липня 1980 року в с.Надорожна Тлумацького району Івано-Франківської області, проживає в місті Тлумач. Навчався за спеціальністю «Фізичне виховання й спорт» в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, а також у Львівському державному інституті фізичної культури й спорту.

З 2001 року працював викладачем боротьби, останні вісім років завідувачем циклової комісії силових видів спорту. Майстер спорту України з боротьби. Є головою об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку «Центр-1» у місті Тлумач.

Двічі був обраний депутатом Тлумацької районної ради. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури й спорту на Прикарпатті був нагороджений грамотою Міністерства молоді і спорту, а також почесною грамотою голови обласної ради та неодноразово грамотами голів районної та міської рад.

Одружений, виховує двох синів.

30.12.2016р. Обраний на посаду голови Тлумацької об’єднаної територіальної громади.