Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Тлумацька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості повідомляє

Станом на початок липня 10,4 тис. осіб мали статус безробітного

«Станом на 1 липня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 10,4 тис. осіб, що мали статус безробітного, що на 38,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року. За сприяння служби зайнятості у першому півріччя 2021 року працевлаштовано 8,3 тис. осіб, 3,0 тис. безробітних проходили професійне навчання, до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 539 осіб», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

16:59:01 22.07.2021

Міні-ярмарок вакансій

Ефективною формою співпраці з роботодавцями  щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення міні-ярмарок вакансій. Безпосереднє спілкування  роботодавців з безробітними  у присутності фахівців  центру зайнятості дає більш ефективний результат у якісному підборі кадрів.

16:14:18 20.07.2021

Проведено  семінар  на тему "Ризики нелегальної трудової міграції" для безробітних громадян

16 липня 2021 року заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів за участю головного спеціаліста відділу "Тлумацького бюро правової допомоги" Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталії Чігур проведено  семінар  на тему "Ризики нелегальної трудової міграції" для безробітних громадян.

08:10:02 20.07.2021

Легалізація зайнятості – актуальне питання сьогодення

«Тіньова» зайнятість є актуальним питанням сьогодення, адже лише від офіційно нарахованої заробітної плати та сплачених внесків залежить набуття страхового стажу працівником, що в майбутньому вплине на соціальні виплати. Офіційне працевлаштування гарантує працівнику право отримання грошової винагороди за виконану роботу та право на відпустку чи лист непрацездатності.

11:43:22 14.07.2021

Розпочато навчання за професією “оператор котельні”

З метою здійснення професійної підготовкибезробітних на замовлення роботодавців, 13 липня 2021 рокув Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочали навчання за професією “оператор котельні”10 зареєстрованих безробітних у Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості осіб.

16:18:11 13.07.2021

Форум «Живи та працюй в Україні»

9 липня 2021 року на базі Микуличинської сільської ради та обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» Івано-Франківська обласна служба зайнятості провела форум «Живи та працюй в Україні».

14:25:10 12.07.2021

Співпраця з Тлумацькою міською радою

З метою професійної підготовки безробітних, зареєстрованих в Тлумацькій  районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, в 2021 році направлено третю групу на професійне навчання за професією “Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими” в Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

10:24:06 29.06.2021

Інтерактивний захід для школярів, що відпочивають в дитячому таборі "Мобільна клініка душі" м. Тлумач

З метою формування позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій на ринку праці, 1 червня 2021 року,  фахівець  з профорієнтації  Тлумацької   районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості   Мар’яна Олійник  провела  Інтерактивний захід “Професія моєї мрії” для 55 школярів, що відпочивають в дитячому таборі "Мобільна клініка душі" м. Тлумач.

14:57:28 02.06.2021

Інтерактивний захід “Пізнай свою професію”

З метою формування позитивного ставлення до різних професій, популяризації актуальних професій на ринку праці, представлення локацій для учнівської молоді та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2021    року  фахівець  з профорієнтації  Тлумацької районної філії Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості Мар’яна Олійник провела  Інтерактивний захід “Пізнай свою професію”.

14:22:00 02.06.2021

Проведено курс цільового призначення за напрямом «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві»

З метою професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  безробітних, зареєстрованих в Тлумацькій  районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, з 27 по 29 квітня 2021 року Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведено курс цільового призначення за напрямом «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві» для 14 осіб.

13:09:30 30.04.2021