Тлумацька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ повідомляє

Наш дім – Україна! Живи і працюй в Україні!

Під таким гаслом, 11 серпня 2023 року, за ініціативи голови Івано-Франківської військової адміністрації Світлани Онищук відбувся ярмарок вакансій для прикарпатців та нових жителів нашої області - внутрішньо переміщених осіб, організатором якого є Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

14:26:49 14.08.2023

Пресанонс

11серпня 2023 року Івано-Франківська обласна служба зайнятості проведе профінформаційний масовий захід - Ярмарок вакансій «Наш дім - Україна! Живи і працюй в Україні!».

10:43:26 09.08.2023

Від початку року752 безробітніособи взяли участь у суспільно корисних роботах

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану. Основна мета організації та проведення таких робіт – це задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

15:28:15 03.08.2023

Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

16 березня 2023 року в приміщенні Тлумацького відділу Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

08:30:23 17.03.2023

Уряд розширив державну фінансову підтримку для роботодавців

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з метою поліпшення ситуації на ринку праці та працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко знайти роботу, уряд розширив програму стимулювання роботодавців шляхом надання різного виду компенсацій.

11:32:04 22.02.2023

Впродовж 2022 року на підприємства, які перемістили свою діяльність на Прикарпаття, працевлаштовано 159 осіб

Івано-Франківською обласною службою зайнятості налагоджено співпрацю з 98 роботодавцями, які перемістили свою діяльність в Івано-Франківську область з територій України, де ведуться бойові дії або де є загроза бойових дій (13 підприємств на даний час повернулись на попереднє місцезнаходження).

15:03:27 11.01.2023

Тренінг з розвитку навичок «Soft skills» «Повір у себе»

02 грудня 2022 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся тренінг з розвитку навичок «Soft skills»  «Повір у себе» приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

14:26:46 05.12.2022

Семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції»

25 жовтня  2022 року  в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар присвячений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю фахівця сектору Тлумацького  бюро правової допомоги  відділу Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Олександри Чаплінської.

11:56:46 26.10.2022