Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Тлумацька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості повідомляє

Проведено курс цільового призначення за напрямом «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві»

З метою професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  безробітних, зареєстрованих в Тлумацькій  районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, з 27 по 29 квітня 2021 року Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проведено курс цільового призначення за напрямом «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві» для 14 осіб.

13:09:30 30.04.2021