Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Тлумацька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості повідомляє

Профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

10 травня 2022 року заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Вікторією Пилипів проведено профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб.

09:33:17 11.05.2022

Проведено профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб

27 квітня 2022 року заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Вікторією Пилипів проведено профінформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб.

09:35:36 28.04.2022

Проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

21 лютого заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

15:04:04 21.02.2022

Проведено інформаційний вебінар для учнівської молоді на тему: «У світі професій»

15 лютого заступником директора-начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено інформаційний вебінар для учнівської молоді 8-9 класів Тлумацького ліцею №2 Тлумацької територіальної громади на тему: " У світі професій".

14:43:58 16.02.2022

Відбулося перше засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

2 лютого в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центу зайнятості відбулося перше засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

13:36:02 03.02.2022

Майстер-клас "Сучасні джерела пошуку роботи"

04 січня заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості Вікторією Пилипів було проведено майстер-клас "Сучасні джерела пошуку роботи".

17:19:30 04.01.2022

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

30 грудня  2021 року  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

15:54:32 30.12.2021

Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи»

17 грудня  2021 року  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи».

15:09:01 17.12.2021

Проведено семінар «Презентація роботодавця»

З метою інформування про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом та до резерву Збройних Сил України, презентації актуальних вакансій у військових частинах 3 грудня  2021  року  фахівцем з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Мар’яною Олійник  проведено семінар «Презентація роботодавця».

10:50:02 06.12.2021