Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Тлумацька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ повідомляє

Впродовж 2022 року на підприємства, які перемістили свою діяльність на Прикарпаття, працевлаштовано 159 осіб

Івано-Франківською обласною службою зайнятості налагоджено співпрацю з 98 роботодавцями, які перемістили свою діяльність в Івано-Франківську область з територій України, де ведуться бойові дії або де є загроза бойових дій (13 підприємств на даний час повернулись на попереднє місцезнаходження).

15:03:27 11.01.2023

Тренінг з розвитку навичок «Soft skills» «Повір у себе»

02 грудня 2022 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся тренінг з розвитку навичок «Soft skills»  «Повір у себе» приурочений до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

14:26:46 05.12.2022

Семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції»

25 жовтня  2022 року  в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар присвячений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю фахівця сектору Тлумацького  бюро правової допомоги  відділу Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Олександри Чаплінської.

11:56:46 26.10.2022

Тренінг «Повір у себе»

12 вересня 2022 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся тренінг «Повір у себе» за участю фахівця сектору Тлумацького  бюро правової допомоги  відділу Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Олександри Чаплінської.

14:48:32 13.09.2022

Семінар присвячений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми

03 серпня 2022 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар присвячений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» за участю фахівця управління соціального захисту населення Івано-Франківської РДА Мар’яни Смалюги, завідувача відділу протидії торгівлі людьми БО «БФ «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» Оксани Пашківської, заступника начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Ірини Кочкодан, фахівця сектору Тлумацького  бюро правової допомоги  відділу Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександри Чаплінської.

10:17:08 04.08.2022

Семінар для роботодавців

14 липня  2022 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центу зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Легалізація трудових відносин, детінізація  заробітної плати та відповідальність за недотримання вимог законодавства про працю».

17:05:46 14.07.2022

Електронний кабінет шукача роботи. Як в ньому зареєструватися?

Електронний кабінет служби зайнятості – це електронний сервіс для отримання послуг служби зайнятості та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості, що дозволяє підвищити якість обслуговування шукачів роботи, роботодавців та удосконалити комунікації між учасниками ринку праці.

17:00:39 14.07.2022