Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

ПРОТОКОЛ громадських слухань з обговорення детального плану території (ДПТ) для розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради

ПРОТОКОЛ

 

громадських слухань з обговорення детального плану території  (ДПТ) для  розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськогосподарського призначення та житлової забудови та для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)

 

05 серпня 2020 р.                                                                                                             м. Тлумач

 

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 11 (одинадцять) осіб у т.ч.

Одуд І.В.- керуючий справами, Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор , Молодецька О.М., Калинюк Т.М., Шкромида Л.М., Сірман Л.М., Мелінишин Т.В., Цюх  Г.  В. , Салітра В. Л. , Бойчук А. , Жмурик В.С., Олійник М.Ф.

 

ВИСТУПИЛИ:

Одуд І. – проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ поступило дві заяви  про затвердження  (ДПТ)  для  розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськогосподарського призначення та житлової забудови та для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)

 

 

Пропоную затвердити порядок денний ;

 

Порядок денний:

 

  1. Обрання головуючого слухань.
  2. Обрання секретаря слухань.

 3.   Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для  розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськогосподарського призначення та житлової забудови

 4. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 12;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

УХВАЛИЛИ:

Затвердити порядок денний.

 

1.Обрання головуючого слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання головуючого слухань.

 

ВИСТУПЛИ:

Комановський А.М. – запропонував обрати головуючого на громадських слухання Одуда І.В. та проголосувати за дану кандидатуру.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 12;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 0;

 

УХВАЛИЛИ:

 

Обрати головуючого слухань Одуда І.В.

 

  1. Обрання секретаря слухань.

 

СЛУХАЛИ:

 Про обрання секретаря слухань.

 

            ВИСТУПИЛИ:

Одуд І.  – головуючий на громадських слуханнях запитав про те, які будуть пропозиції щодо кандидатури секретаря слухань. Оскільки не поступило пропозицій, головуючий запропонував обрати секретарем громадських слухань Комановського Андрія Мироновича та проголосувати за дану кандидатуру.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 12;

«Проти» - 0;

«Утримались» - ;

«Не голосували» - 0;

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слухань Комановського Андрія Мироновича.

 

3. Обговорення проекту детального плану території  (ДПТ) для  розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськогосподарського призначення та житлової забудови.

 

ВИСТУПИЛИ:

            Одуд І.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував що до  Тлумацької міської ради ОТГ подано на затвердження проект детального плану території  (ДПТ) для  розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськогосподарського призначення та житлової забудови.

            До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької міської ради ОТГ, розробник детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Морикіт В. С., реєстраційний № 2462. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002462. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ВИСТУПИЛИ:

            Комановський А.М. – головний спеціаліст-архітектор відділу земельних відносин архітектури та містобудування, запропонував переглянути містобудівну документацію.

            Та винести на голосування детальний план території (ДПТ), якщо не має зауважень.

 

           ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 5;

 

   УХВАЛИЛИ:

Винести на розгляд та затвердження проекту рішення на засіданні постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та на прийняття рішення сесією Тлумацької міської ради щодо затвердження містобудівної документації  проекту детального планування території для розмежування території колишнього господарського двору, який розташований в м. Тлумач, вул. В. Ради, між власниками та землекористувачами із визначенням використання земель сільськогосподарського призначення та житлової забудови.

 

4. Обговорення слухання детального плану території (ДПТ) для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).

 

ВИСТУПИЛИ:

            Одуд І.  – головуючий на громадських слуханнях, який проінформував, що до  Тлумацької міської ради ОТГ надійшла заява від Молодецької О.М.  з проханням затвердити  детальний план території  (ДПТ) для визначення території під розміщення об’єкта будівництва (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі).

                До Тлумацької міської ради ОТГ поданий відповідний пакет документів з графічними матеріалами для розгляду та вирішення даного питання. Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Тлумацької міської ради ОТГ, розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту Морикіт В.С., реєстраційний № 2462. кваліфікаційний сертифікат Серії АА № 002462. На офіційному сайті Тлумацької міської ради  було розміщено відповідне повідомлення для мешканців громади у розділі «Громадські слухання». Зауважень від жителів громади в Тлумацьку міську раду ОТГ не поступило.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 9;

«Проти» - 0;

«Утримались» - 0;

«Не голосували» - 3;

 

   УХВАЛИЛИ:

Винести на розгляд та затвердження проекту рішення на засіданні постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства та на розгляд та прийняття рішення сесією Тлумацької міської ради (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1000га на вул. Загребля,46 в м. Тлумач Тлумацької міської ради ОТГ Тлумацького району Івано-Франківської області.

 

 

 

 

Голова слухань                         ________________                   Одуд І. В.

                                                                   (підпис)                   (прізвище та ініціали)

 

 

Секретар слухань                      ________________               Комановський А.М.

                                                                (підпис)                     (прізвище та ініціали)

             

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь