Аналіз регуляторного впливу (документ 2, додаток)

ІІІ. Визначення мети програми.

Мета програми:покращення системи водопостачання та водовідведенняТлумацької міської ради ОТГ

Досягнення визначеної мети здійснюватиметься одночасним вирішенням наступних  завдань:

Завдання 1. Забезпечення населення міста Тлумач якісними послугами водопостачання та водовідведення

Завдання 2. Забезпечення сільського населення Тлумацької міської ради ОТГ якісним водопостачанням шляхом будівництва нових водогонів та широким залученням механізмів соціальної мобілізації

Завдання 3. Стабілізація тарифної політики в сфері водопостачання та водовідведення через збільшення абонентів та оптимізацію процесів функціонування підприємства  КП "Тлумач-водоканал"

IV. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання програми.

Забезпечення населення Тлумацької міської ОТГ якісної питною водою є однією із стратегічних цілей розвитку водозабезпечення, досягнення якої передбачено через модернізацію існуючої системи водопровідного господарства та будівництво водопровідних і каналізаційних мереж..

В сучасних умовах фінансової та організаційної спроможності місцевих громад та формування місцевих бюджетів забезпечити населення доступом до якісного водопостачання можливо тільки спільними зусиллями, об’єднуючи ресурси різних організацій та установ, залучаючи мешканців до активної участі у вирішенні проблем та покращенні якості життя.

Тому в рамках співпраці між Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку ("SkatConsultingLtd.) / проект "Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO) та Тумацькою міською радоюОТГ було обумовлено проведення спільної діяльності щодо поліпшення якості та доступу до послуг водопостачання шляхом оптимізації, модернізації та розвитку системи водопостачання та водовідведення.

Розробка окремої цільової програми щодо оптимізації модернізації та розвитку централізованої системи водопостачання та водовідведення Тлумацької міської ОТГ дастьзмогу комплексно підійти до розв’язання проблем щодо забезпечення населення якісної питною водою, опрацювати конкретні механізми із поліпшення якості обслуговування населення та розробити заходи щодо оптимізації, модернізації та розвитку системи водопостачання та водовідведення.

В даному документі "Програма з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання та водовідведення населених пунктів Тлумацької об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" відображені напрацювання та пропозиції членів робочої групи: фахівців районного комунального підприємства "Тлумач-водоканал", виконавчого комітету Тлумацької міської ради ОТГ, які були підготовлені під час робочих засідань та консультацій.

В якості ресурсного забезпечення реалізації заходів Програми передбачається використання бюджетних та позабюджетних джерел фінансування, а саме:

• кошти державного бюджету;
  • кошти обласного бюджету;
  • кошти місцевого бюджету;
  • кошти громади;
  • інші кошти та ресурси (проектів міжнародної технічної допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством України)