Інформація для ВПО

Послуги служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

Зважаючи на усі труднощі та виклики сьогодення, працівники обласної служби зайнятості здійснюють постійний супровід внутрішньо переміщених громадян з метою сприяння їхній зайнятості та швидкій адаптації до нових умов життя.

13:24:28 22.04.2024

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

Основним завдання служби зайнятості є максимально якісне та оперативне задоволення потреб роботодавців та безробітних осіб, які часто звертаються за допомогою у підборі кваліфікованого персоналу чи пошуку роботи.

08:42:58 13.03.2024

9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали вторинну правничу допомогу у 2023 році

Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу із складенням документів до суду — від ВПО. Найбільше — на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.

11:36:10 13.02.2024

УВАГА, ДАРУЄМО ЗНАННЯ!

БФ "Рокада" надає можливість для ВПО та мешканців громад відкрити для себе нові горизонти і можливості, та взяти БЕЗКОШТОВНУ участь в серії ТРЕНІНГІВ ТА НАВЧАНЬ на теми :

14:00:30 02.02.2024

ГО «Громадський центр «Еталон» передав гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

В рамках реалізації проєкту HUSKROUA/2301/8.2/02 «Гуманітарна допомога Україні – багатосекторальна гуманітарна допомога в Західній Україні», вчора, 28 грудня, громадська організація «Громадський центр «Еталон» (голова правління Леся Аронець) передала в Тлумацьку міську територіальну громаду гуманітарну допомогу (набори твердого палива) на загальну суму 197653,50 грн..

15:25:26 29.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

9 жовтня (з 11:00 до 16:00) у м. Тлумач за адресою: вул. Макуха, 12 працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на місяць на особу з розрахунком на 3 місяці!

13:54:06 06.10.2023

Чергова допомога для внутрішньо переміщених осіб

13-14 вересня, за підтримки Тлумацької міської ради, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» була надана гуманітарна допомога (продукти харчування, засоби особистої гігієни) 50 сім’ям внутрішньо переміщених осіб з сіл Надорожна, Вікняни, Прибилів та Олешів.

10:06:42 15.09.2023