Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Перший заступник міського голови

Гнатюк Василь Васильович народився 2 жовтня 1980 р. у м. Тлумачі Івано-Франківської області.

Освіта вища. Навчався у 1997-2000 рр. у Тлумацькому сільськогосподарському технікумі. У 2003 році завершив навчання у Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю «Фінанси».

У 2001 році працював на посаді діловода у територіальному центрі по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

З 2002 року працював у Тлумацькому районному центрі зайнятості. У 2002-2004 рр. спершу на посаді головного спеціаліста - державного інспектора праці інспекції по контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення, а згодом спеціалістом 1 категорії - бухгалтером відділу фінансів і бухгалтерського обліку. З 2004 по 2007 рр. працював провідним спеціалістом відділу взаємодії з роботодавцями, а з 2007 по 2015 рр. – начальником даного відділу.

12 листопада обраний заступником голови Тлумацької районної ради VII демократичного скликання.

01 грудня 2020 року обраний першим заступником міського голови Тлумацької міської ради VIII скликання.

Безпартійний.

Одружений, виховує двох дітей.