Про затвердження переліку адміністративних послуг

об’єднаної територіальної громади

Тлумацького району Івано-Франківської області

Рішення

сорокової сесії Тлумацької міської ради сьомого скликання

Від 28 лютого 2020 року

№ 1480-40/2020                                                                                    м. Тлумач

Про затвердження переліку

адміністративних послуг

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» міська рада

вирішила:

1. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ, згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ, згідно з додатком 2.

3. Уповноважити виконавчий комітет Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади затверджувати інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, суб’єктами надання яких є міська рада, її виконавчий комітет, виконавчі органи, посадові особи місцевого самоврядування.

4. Структурним підрозділам міської ради та її виконавчого комітету, відповідальним за підготовку та / або надання адміністративних послуг, впродовж 15 календарних днів після прийняття цього рішення надати у відділ надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ) інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг.

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 22.11.2019 р. №1346-37/2019 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Тлумацької ОТГ та віддалених робочих місць».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови А. Радовця.

Роман Круховський

Повна версія документу