Звіт міського голови за 2018 рік

Шановна громадо, депутати міської ради, запрошені!

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт міського голови про свою діяльність. Міська рада представляє спільні інтереси жителів міста та сіл об’єднаної територіальної громади. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, виконавчого комітету міської ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату міської ради, співпраці з керівниками підприємств, господарств та установ громади, громадських організацій, депутатів Верховної та обласної рад.

Ми живемо в дуже непростий час. Однак це не завадило нашій громаді втілити в життя багато проектів та починань в соціальній і комунальній сферах. Основними напрямками нашої роботи стали покращення стану об’єктів соціальної інфраструктури – заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасадів, перекриття та ремонт дахів шкіл, заміна та модернізація тепломереж, перехід на самостійне (автономне) опалення наших закладів, будівництво спортивних та встановлення дитячих майданчиків, ремонт внутрішніх санвузлів, придбання та співфінансування меблів для освітніх та інших закладів громади, оновлення старого меблевого устаткування і придбання нового у дошкільних закладах, а також створення комфортних умов праці в усіх сферах життєдіяльності.

Почуття відповідальності перед виборцями, професійний рівень сприяли виробленню узгоджених позицій в роботі виконавчого комітету, апарату міської ради та постійних депутатських комісій і прийняттю на сесіях виважених рішень.

Протягом звітного року підготовлено та проведено 11 сесій міської ради, на яких прийнято 352 рішення, що дало можливість вирішити ряд важливих питань щодо життєдіяльності об’єднаної громади, управлінням майном,  земельними питаннями та щодо звернень громадян, клопотань підприємств, установ та організацій. Найважливішими серед них стали питання про прийняття бюджету Тлумацької міської ради об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік, про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність, про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», про затвердження Плану соціально-економічного та культурного розвитку Тлумацької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, про встановлення місцевих податків та зборів, про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, про затвердження Стратегії розвитку Тлумацької міської ОТГ на 2019-2023 роки, про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади», а також прийнято 237 рішень із земельних питань, тощо.

Повна версія документу