Урок знань «Їх душі-горіння і криця» присвячений 75- річниці створення Української Повстанської Армії

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – свято, котре якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Публічна  бібліотека спільно з учнями 10-А класу та  класним керівником Руслана Ярославівна Гавриш провела перший урок знань «Їх душі-горіння і криця»  присвячений 75- річниці створення Української Повстанської Армії. МарянаЦапчук, бібліотекар кафедри «Юнацтво» презентувала книжкову виставку-шану «УПА: лики мужності та героїзму». Вона уособила в собі звитягу кращих синів і дочок українського народу, які у роки воєнного лихоліття виборювали свободу і незалежність нашої держави.

«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні

І наше діло праведне й святе,

Бо хто за що, а ми за незалежність

Отож нам так і важко через те».

(Ліна Костенко)