Урочиста лінійка з нагоди 75 річниці УПА, дня Захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва

13.10.2017 р. у Тлумацькій ЗОШ  - ІІІ ст. відбулася урочиста лінійка з нагоди 75  річниці УПА, дня Захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва.

На святі були присутні заступник міського голови Тлумацької міської ради ОТГ з гуманітарних питань Ігор Мандар, представник відділу освіти Тлумацької ОТГ Наталія Денькович , станичний УПА  Тлумацького району Костюк С.М., родина загиблого в АТО Віталія Козака, воїни АТО та керівник центру допомоги воїнам АТО Галина Чернецька, депутати міської та районної рад.

В рамках заходу відбулося вшанування героїв хвилиною мовчання, покладання квітів до меморіальної дошки Віталію Козаку, Миколі Мелінишину, до пам’ятного знака Степану Мандзюку та Володимиру Крілю та запалення свічок вдячності і пам’яті.

Щирими оплесками вітали учні школи виступи директора школи Посацького В.Є., Московчука Я.М. -  учасника АТО, батька загиблого випускника школи Віталія Козака , а також станичного УПА Тлумацького району С.М.Костюка, дружно відповідаючи на патріотичні гасла гостей.

Під час свята відбувся показовий виступ  учасників традиційного параду – конкурсу пісні і строю « Озброєні піснею – покликані маршем » під керівництвом полковника в запасі Драча В.Б.

Завершилося свято піснею  «Йшли селом партизани»  у виконанні Анастасії Ягас, солістки гурту т/о «Немеркнуче сяйво »   (керівник І.Д.Танчак). Школярі дружно підхопили повстанську мелодію.