Під прапором стояли – під прапором й спочили. Прийми, о Господи, своїх синів! За України волю їх убили В шалений жар тривожних днів…

Дата: 21.02.2017 14:46

18-21 лютого вся Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ці трагічні дні ввійшли в історію нашого народу як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.

Щоб згадати ті знаменні події, 20 лютого в районному Народному домі м.Тлумача відбувся вечір пам’яті «Пам’ятайте їхні імена».

Схилити голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за гідне майбутнє України зібралися представники районної влади та Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади,активісти Майдану, представники громадсько-політичних організацій, громадськість.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Про біль, яку Україні довелося пережити протягом тих революційних місяців йшлося у піснях та віршах у виконанні Надії Шолоп, Інни Павлюк, Уляни Барчук, Святослава Стеф’юка, Наталії Карабін, Мар’яни Кузів, Ірини Лущак, Соломії Вірстюк, Софії Лесюк, Наталії Козак, вокалістів творчого об’єднання «Немеркнуче сяйво» (керівник Ігор Танчак). Патріотичну хореографічну композицію «Вони згасли, як зорі» для глядачів виконалиучасники народного аматорського танцювального колективу «Юність» (керівник Володимир Головатий).

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні відбулось покладання квітів до підніжжя пам’ятника Борцям за волю України та меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції, учаснику подій Революції гідності Віталію Козаку.

По завершенні заходу усі охочі мали нагоду переглянути книжкову виставку літератури «Вшануймо загиблих України Героїв», розгорнутої працівниками центральної районної бібліотеки.