До уваги мешканців громади!

Дата: 31.07.2017 11:47

Тлумацька міська об’єднана територіальна громада розпочинає процес стратегічного планування розвитку громади.

Мета розробки стратегічного плану  є  вироблення та втілення єдиної політики розвитку об’єднаної територіальної громади.

Визначення пріоритетів у соціальній та економічних сферах,  дасть розуміння як рухатись громаді в найближчій перспективі.

Однією з основних складових процесу планування та реалізації стратегії  є участь у ньому усіх активних заці­кавлених та компетентних представників громади.

Просимо Вас взяти участь у розробці та реалізації стратегічного плану.

Долучившись до складу робочої групи з розробки стратегічного плану ви зможете шляхом:

Звернувшись до Тлумацької міської ОТГ, зі заявою на ім’я голови (бланк заяви додається);

Заяву можна подати у відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу ОТГ, або електронною поштою на адресу tlymachmr@ukr.net або заповнивши онлайн-форму за посиланням https://goo.gl/x7FtVu

Контактні особи ОТГ:

• Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства – Василь Гузій (0951334198);
  • Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільськогого сподарства – Юрій Серемчук (0971946212)

Бланк заяви

Голові Тлумацької міської ОТГ

Р.П. Круховському

Громадянина___________________

Адреса проживання_____________

Тел.___________________________

e-mail _________________________

Заява

Прошу включити мене у склад робочої групи по розробці Стратегічного плану розвитку Тлумацької міської ОТГ.

_____________                                                           ____________

Підпис                                                                          дата