Новорічно-різдвяні свята у Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ

Новий рік – це час здійснення мрій і сподівань. Настала пора для найтепліших слів, найсвітліших побажань ізвісно, для найяскравіших мрій. Новорічний настрій панує зараз і у Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ, де в кожному відділі своя ялинка. І не проста, а незвичайна ...

Цьогоріч працівники бібліотеки вирішили створити святковий настрій і антураж легко та швидко своїми руками. Крім традиційної ялиночки-красуні, прикрашеної яскравими іграшками, що створює особливу святкову атмосферу запропонували свою версію книжкової ялинки. Книги несуть в собі безліч емоцій, а ялинка з книг – це справжній шквал!

Не менш цікавою для відвідувачів бібліотеки стане бібліотечна виставка «Новорічно-різдв’яна феєрія» з найкращими книгами, якими захоплюються  наші читачі, про які пишуть відомі видання та які не втрачають своєї популярності.

Ми запрошуємо приєднатися до чарівництва книжкового читання.

Почніть Новий рік з книгами !Бажаємо щасливого Нового року!