Шановні працівники будівельної галузі!

Виконавчий комітет Тлумацької  міської ради щиро вітає вас із професійним святом – Днем будівельника!

Будівельник - це не просто професія, це - покликання, це - творення і рух вперед.  Це свято відзначають представники всієї будівельної спільноти: архітектори, проектувальники, будівельники, дизайнери і всі ті, хто пов'язаний з будівельним комплексом. Те, що створено вашими руками, робить людей щасливими, життя - комфортним і різноманітним.

Напередодні професійного свята дякуємо вам за все, що зроблено для процвітання нашого міста та створення комфортних умов життя Тлумацької громади.

Бажаємо всім працівникам будівельної галузі міцного здоров'я, щастя і благополуччя, успіхів у здійсненні планів і підкоренні нових професійних висот!

З повагою,

Міський голова                                               Роман Круховський