Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Тлумацької міської ради  об’єднаної територіальної громади, яке відбулось 12 липня в малому залі Тлумацької районної ради під головуванням міського голови Романа Круховського, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосується сфери життєдіяльності громади. В роботі засідання виконкому також взяли участь перший заступник міського голови Андрій Радовець, керуючий справами Ігор Одуд та заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар.

Згідно порядку денного розглянули питання  про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенцій з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького району Івано-Франківської області та в різному про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян. Згідно розглянутих питань членами виконавчого комітету прийняті відповідні рішення.