Відбулася нарада керівників освітніх закладів

01.12.2017 року на базі Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася нарада керівників закладів загальної середньої,дошкільної  та позашкільної освіти під головуванням  начальника відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради об’єднаної громади  Н. Мандар . В нараді взяли участь заступник міського голови з гуманітарних питань  І. Мандар та юрисконсульт міської ради Зварич Ю. А. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про хід опалювального сезону 2017-2018 навчального року.

Доповідала :  Мандар Н. В., начальник відділу освіт

молодіжної політики та спорту

1. Про оптимізацію закладів загальної освіти, за висновками участі в конференції освітян «Україна на шляху децентралізації освіти»

Доповідав :   Мандар І. Б., заступник міського голови

з гуманітарних питань

1. Про конкурс директорів та фінансові звіти  закладів загальної середньої освіти.

Доповідала : Мандар Н. В., начальник відділу освіти

молодіжної політики та спорту

1. Різне

У різному  директор Прибилівського НВК В.Є.Когутяк поділився враженнями від поїздки у Польщу, яку відвідав з навчальним візитом  з 18 по 25 листопада  за підтримки програми «U-LEAD   з Європою» .