Індекс споживчих цін у грудні 2016 року

Головнеуправління статистикив Івано-Франківськійобласті повідомляє. За даними  Державної служби  статистики,  ціни  на споживчому  ринку  в  грудні 2016р.  порівняно  з  попереднім  місяцем  в  Україні  зросли  на  0,9%,  за рік у цілому – на 12,4% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – на 1% і 10,9%, відповідно.

Приріст споживчих цін у грудні 2016р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,3–0,9% у Дніпропетровській, Харківській, Київській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій, м.Києві, Рівненській, Чернігівській, до 1–1,5% у Волинській, Івано-Франківській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Житомирській, Черкаській, Вінницькій, Донецькій, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Закарпатській та Сумській областях.

Начальник                                                                                           О.В.Бліннікова