Відкриття дитячого турніру на кубок НФК «УРАГАН»

У п’ятницю, 9 березня, у спорткомплексі м.Тлумач відбулося урочисте відкриття дитячого турніру на кубок НФК «УРАГАН». З вітальним словом до учасників та присутніх звернулися міський голова Роман Круховський, заступник міського голови з гуманітарних питань, голова оргкомітету Ігор Мандар та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тлумацької міської ради Наталія Мандар.

Підтримати та привітати учасників змагань прийшли й танцювальні колективи молодшої та старшої групи Тлумацького ДНЗ «Сонечко» під керівництвом О.Богович.

Чвертьфінальні та півфінальні матчі, які пройшли у запеклій спортивній боротьбі, виявили команди, що поборяться за призові місця. Так, за 3-4 місце змагатимуться команди Делівської та Олешанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а за 1-2 – команди Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Жуківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Фінальні ігри та нагородження переможців відбудуться у неділю 25 березня 2018 року о 12.00 год. у спорткомплексі м.Тлумач, вул. Грушевського 51,а.

Запрошуємо всіх підтримати улюблені команди!