Проведено матч другого туру першого кола чемпіонату першої ліги Івано-Франківської області сезону 2017-2018р.р. з футболу

20 серпня 2017 року у м. Тлумач на стадіоні «КОЛОС»  відбулося відкриття першого кола  другого туру чемпіонату першої ліги Івано-Франківської області сезону 2017-2018р.р. з футболу.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський. У своєму виступі він привітав учасників змагань з початком чемпіонату, побажав усім спортивної наснаги, здоров’я, терпіння та нових спортивних звершень. Закінчив свій виступ Роман Петрович врученням команді ФК «Придністров’я» нової футбольної форми.

Опісля отці-декани Василь (УАПЦ) та Павло (УГКЦ) освятили ново вручену футбольну форму та благословили учасників футбольних змагань і всіх присутніх.

Урочиста частина завершилась підняттям капітанами команд державного прапора України.

Сама ж гра між ФК «Придністров’я» та ФК «Вихор» (Ямниця) хоча і закінчилась бойовою нічиєю 2:2, але ж дав нам віру в те, що результат прийде.