Зустріч громади с. Палагичі з представниками Тлумацької ОТГ

У неділю, 20 серпня, Тлумацькою міською радою об’єднаної територіальної громади було організовано зустріч Палагицької громади з представниками Тлумацької ОТГ.

Участь у зустрічі взяли голова Тлумацької міської ради Роман Круховський, секретар міської ради Ігор Денькович, перший заступник міського голови Андрій Радовець, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності міської ради Ярослав Пукас, начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Олег Присяжнюк та сільський голова с.Палагичі Ігор Петрук.

Метою зустрічі представників Тлумацької ОТГ стало донесення об’єктивної інформації до жителів сіл, які входять у склад Палагицької  сільської ради.