В Тлумачі пройшов вечір-пам’яті «Вічна слава і шана героям», присвячений 4-й річниці Дня Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2017 16:23

У вівторок, 21 листопада, в День Святого архистратига Михаїла Тлумачани відзначили День Гідності та Свободи вечором-пам’яті «Вічна слава і шана героям», який проходив у Тлумацькому Народному домі.

В рамках заходу пройшло покладання квітів до пам’ятника Борцям за волю України, пам’ятного знаку Небесній Сотні, меморіальної дошки та могили загиблого учасника антитерористичної операції В.Козака.

Зі словом до краян звернувся очевидець та учасник героїчних подій Євромайдану Роман Круховський.

У залі були присутні представники громадськості, волонтери, учасники АТО, студентська та учнівська молодь, трудові колективи підприємств, установ, організацій, для яких продемонстрували слайди з Євромайдану, лунали тематичні пісні, композиції та танці. Учениця Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст. Настя Буграк виступила зі своїм власним віршем про Майдан «Триптих».

Під час урочистостей у Тлумацькому Народному домі, з нагоди державного свята – Дня Гідності та Свободи, працівники Публічної бібліотеки  організували книжкову виставку-пам'ять «І останній їх погляд - небо крізь вікно щитів», матеріали якої розповідають  про те,  як народжувалась нація, як виборювалась свобода і як формувалося нове українське суспільство. Серед представлених видань книги «Небесна сотня», «Євромайдан: хроніка відчуттів», «Євромайдан. Лірична хроніка», а також безліч поетичних та прозових творів про ці події, матеріалів, надрукованих в періодичних виданнях.