A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Рішення №1448-1671 «Рішення 12 сесії міської ради»

Кількість переглядів: 109
Скликання: 8 скликання
Сесія: 12 Сесія
Тип документу: Рішення
Дата: 04.11.2021
Номер документу: 1448-1671
Назва документу: Рішення 12 сесії міської ради
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Ватилів Оксані Іванівні (0.13 МБ)
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пічаку Володимиру Васильовичу (0.13 МБ)
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Глиняному Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Петріву Назару Яремовичу (0.13 МБ)
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Романюку Василю Йосиповичу (0.13 МБ)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Мосяку Любомиру Сергійовичу (0.13 МБ)
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Цуркану Тарасу Васильовичу (0.13 МБ)
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Цуркану Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів громадянину Полюку Віталію Петровичу (0.13 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Щербенко Зоряні Олександрівні (0.13 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину Притуляку Ігорю Васильовичу (0.13 МБ)
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Касінчук Лілії Зіновіївні (0.13 МБ)
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Касінчук Лілії Зіновіївні (0.13 МБ)
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Слободян Оксані Іванівні (0.13 МБ)
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Олійнику Яремі Васильовичу (0.13 МБ)
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Романюк Оксані Ярославівні (0.13 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Михайлівні (0.13 МБ)
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Пічак Марії Василівні (0.13 МБ)
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гах Тетяні Михайлівні (0.13 МБ)
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Семенів Ірині Петрівні (0.13 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Могиляк Ганні Михайлівні (0.13 МБ)
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Марцінковському Володимиру Богдановичу (0.13 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Козак Любові Ярославівні (0.13 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Корольку Івану Івановичу (0.13 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Базар Ользі Йосипівні (0.13 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для ведення особистого селянського господарства громадянину Галушці Сергію Степановичу (0.13 МБ)
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Галушці Сергію Степановичу (0.13 МБ)
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення для ведення особистого селянського господарства громадянину Плісу Ігорю Богдановичу (0.13 МБ)
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Когутяку Василю Миколайовичу (0.13 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ковалю Василю Олександровичу (0.13 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Боднарчуку Ігорю Васильовичу (0.13 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди громадянину Біліщак Романі Олексіївні (0.13 МБ)
 33. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 року. (0.34 МБ)
 34. Про внесення змін до бюджету Тлумацької міської територіальної громади на 2021 рік (0.31 МБ)
 35. Про затвердження звіту Про виконання фінансового Плану КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради за ІII-й квартал 2021 року (0.2 МБ)
 36. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 №12-1-2/2020 «Про утворення старостинських округів Тлумацької міської ради» (0.14 МБ)
 37. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2020 №13-1-2/2020 «Про утворення старостинських округів Тлумацької міської ради» (0.13 МБ)
 38. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Тлумацької міської ради та її виконавчих органів в новій редакції (0.38 МБ)
 39. Про затвердження Положення про відділ земельних відносин виконавчого комітету Тлумацької міської ради (0.18 МБ)
 40. Про затвердження Положення про відділ будівництва, містобудування та архітектури виконавчого комітету Тлумацької міської ради в новій редакції (0.18 МБ)
 41. Про внесення змін до Програми профілактики злочинності на 2021-2024 роки (0.13 МБ)
 42. Про прийняття у комунальну власність майна відумерлої спадщини (0.14 МБ)
 43. Про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» Тлумацької міської ради (0.14 МБ)
 44. Про закріплення майна на праві оперативного управління за КЗ «Центр культури і дозвілля» Тлумацької міської ради (0.13 МБ)
 45. Про закріплення майна на праві господарського відання за комунальним підприємством «Центральна міська аптека» Тлумацької міської ради (0.13 МБ)
 46. Про внесення змін до переліку першого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні (0.14 МБ)
 47. Про внесення змін до переліку другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду без проведення аукціону (0.14 МБ)
 48. Про закріплення майна на праві оперативного управління за КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради (0.13 МБ)
 49. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна без проведення аукціону (0.13 МБ)
 50. Про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем (0.13 МБ)
 51. Про безоплатну передачу у комунальну власність Тлумацької міської ради транспортного засобу (0.13 МБ)
 52. Про звіт керівника КП «Міське комунальне господарство» Тлумацької міської ради з фінансово-господарської діяльності підприємтсва (0.13 МБ)
 53. Про звіт постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури (0.13 МБ)
 54. Про звіт постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (0.13 МБ)
 55. Про затвердження Програми «Покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2022рік» (0.17 МБ)
 56. Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз в Тлумацькій міській територіальній громаді на 2022 рік (0.16 МБ)
 57. Про затвердження Програми «Медична та соціальнареабілітація дітей з інвалідністю на 2022 рік» (0.16 МБ)
 58. Про внесення змін до статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради (0.25 МБ)
 59. Про збільшення статутного капіталу, внесення змін до відомостей та затвердження Статуту комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» у новій редакції (0.2 МБ)
 60. Про звернення Тлумацької міської ради (0.14 МБ)
 61. Про звернення Тлумацької міської ради (0.17 МБ)
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам К (0.13 МБ)
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці П (0.13 МБ)
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Поптик Марії Дмитрівні (0.13 МБ)
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Сеник Ганні Федорівні (0.13 МБ)
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Л (0.13 МБ)
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лапихрущ Марії Миколаївні (0.13 МБ)
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лапихрущ Марії Миколаївні (0.13 МБ)
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Проценко Вірі Миколаївні (0.13 МБ)
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Проценко Вірі Миколаївні (0.13 МБ)
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Миринді Михайлу Михайловичу (0.13 МБ)
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам Я (0.13 МБ)
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Я (0.13 МБ)
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці К (0.13 МБ)
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці С (0.13 МБ)
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Яцюку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці М (0.13 МБ)
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Шпуку Миколі Степановичу (0.13 МБ)
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Михайлівні (0.13 МБ)
 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Михайлівні (0.13 МБ)
 88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Лесюк Ганні Михайлівні (0.13 МБ)
 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Твердохлібу Степану Степановичу (0.13 МБ)
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Пацагану Михайлу Васильовичу (0.13 МБ)
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.13 МБ)
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.13 МБ)
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.13 МБ)
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гацику Віктору Петровичу (0.13 МБ)
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці Ш (0.13 МБ)
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянці К (0.13 МБ)
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Білуник Марії Михайлівні (0.13 МБ)
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Ткачук Анастасії Дмитрівні (0.13 МБ)
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Спетруку Петру Петровичу (0.13 МБ)
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянину (0.13 МБ)
 108. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Гайдайчуку Миколі Михайловичу (0.13 МБ)
 109. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Шкромиді Василю Миколайовичу (0.13 МБ)
 110. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Гаврилків Ірині Богданівні (0.13 МБ)
 111. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Стасюк Марії Миколаївні (0.13 МБ)
 112. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Кравцю Яремі Дмитровичу (0.13 МБ)
 113. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Півуш Ірині Михайлівні (0.13 МБ)
 114. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Півушу Івану Васильовичу (0.13 МБ)
 115. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Ленишин Любові Володимирівні (0.13 МБ)
 116. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Маху Василю Івановичу (0.13 МБ)
 117. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Маху Василю Івановичу (0.13 МБ)
 118. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Палюзі Михайлу Костянтиновичу (0.13 МБ)
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Вінтонюку Василю Володимировичу (0.13 МБ)
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Баланюк Наталії Володимирівні (0.13 МБ)
 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Умайло Тетяні Михайлівні (0.13 МБ)
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гуцуляку Ярославу Прокоповичу (0.13 МБ)
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Горбатюк Лесі Михайлівні та Маланин Марії Василі (0.13 МБ)
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Прокопів Світлані Миколаївні (0.13 МБ)
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Квас Марії Василівні (0.13 МБ)
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Кузів Ганні Федорівні (0.13 МБ)
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Цюху Володимиру Михайловичу (0.13 МБ)
 128. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянину Грицюку Михайлу Дмитровичу (0.13 МБ)
 129. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Бойчук Марії Григорівні (0.13 МБ)
 130. Про передачу земельної ділянки частки (паю) у власність громадянці Бойчук Марії Григорівні (0.13 МБ)
 131. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Розумович Марії Іванівні (0.13 МБ)
 132. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Розумович Марії Іванівні (0.13 МБ)
 133. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гордієнко Вірі Михайлівні (0.13 МБ)
 134. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Рудніцькому Петру Михайловичу (0.13 МБ)
 135. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Катрич Марії Миколаївні (0.13 МБ)
 136. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Денисовій Наталії Андріївні (0.13 МБ)
 137. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Мелінишину Василю Васильовичу (0.13 МБ)
 138. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Мандзюку Івану Андрійовичу (0.13 МБ)
 139. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Цюпі Ганні Іванівні (0.13 МБ)
 140. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Гломбі Любові Василівні (0.13 МБ)
 141. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Ласиці Лесі Василівні (0.13 МБ)
 142. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Боднар Ірині Михайлівні (0.13 МБ)
 143. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Боднар Ірині Михайлівні (0.13 МБ)
 144. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Козаку Василю Івановичу (0.13 МБ)
 145. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Боднар Ганні Андріївні (0.13 МБ)
 146. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Лисенчук Галині Михайлівні (0.13 МБ)
 147. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Фицику Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 148. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Польовій Оксані Михайлівні (0.13 МБ)
 149. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кавці Ганні Миронівні (0.13 МБ)
 150. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Кавці Ганні Миронівні (0.13 МБ)
 151. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Роговській Ганні Федорівні (0.13 МБ)
 152. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Водославській Стефанії Петрівні (0.13 МБ)
 153. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Чігуру Миколі Мирославовичу (0.13 МБ)
 154. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Семеніву Івану Андрійовичу (0.13 МБ)
 155. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Семеніву Івану Андрійовичу (0.13 МБ)
 156. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Дриндак Ганні Василівні (0.13 МБ)
 157. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Семківу Богдану Михайловичу (0.13 МБ)
 158. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Семківу Богдану Михайловичу (0.13 МБ)
 159. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Чігуру Миколі Мирославовичу (0.13 МБ)
 160. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Олійник Оксані Василівні (0.13 МБ)
 161. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Коваль Ларисі Ярославівні (0.13 МБ)
 162. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Павлюк Світлані Михайлівні (0.13 МБ)
 163. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Іванюку Василю Михайловичу (0.13 МБ)
 164. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Карабіну Івану Михайловичу (0.13 МБ)
 165. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Матійчуку Івану Михайловичу (0.13 МБ)
 166. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянину Карабіну Івану Михайловичу (0.13 МБ)
 167. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Красновій Світлані Петрівні (0.13 МБ)
 168. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок належної земельної частки (паю) громадянці Голубєвій Марії Павлівні (0.13 МБ)
 169. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 170. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 171. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 172. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 173. Про припинення права користування земельною ділянкою (0.13 МБ)
 174. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 175. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 176. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території (ДПТ) (0.13 МБ)
 177. Про продаж земельної ділянки комунальної власності громадянину Слободяну Яремі Федоровичу та громадянину Куцику Павлу Михайловичу шляхом викупу земельної ділянки, що перебувала в оренді (0.13 МБ)
 178. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 179. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 180. Про передачу земельної ділянки в користування на умовах оренди (0.13 МБ)
 181. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Локітка Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (0.13 МБ)
 182. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Палагичі Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області (0.13 МБ)
 183. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особист ого селянського господарства гр. Скибі Володимиру Володимировичу (0.13 МБ)
 184. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Лужній Ользі Василівні (0.13 МБ)
 185. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Борецькій Галині Іванівні (0.13 МБ)
 186. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Семенчуку Івану Васильовичу (0.13 МБ)
 187. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кулиничу Ярославу Богдановичу (0.13 МБ)
 188. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва громадянину Байдюку Володимиру Ігоровичу (0.13 МБ)
 189. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Гаврилишину Олегу Зеновійовичу (0.13 МБ)
 190. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мосорко Богданні Петрівні (0.13 МБ)
 191. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Кравчуку Івану Федоровичу (0.13 МБ)
 192. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Клюку Ярославу Михайловичу (0.13 МБ)
 193. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Олійник Наталії Михайлівні (0.13 МБ)
 194. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Артиму Ігорю Івановичу (0.13 МБ)
 195. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Доронюку Роману Євгеновичу (0.13 МБ)
 196. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Нижнику Ярославу Івановичу (0.13 МБ)
 197. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Нижнику Ярославу Івановичу (0.13 МБ)
 198. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ткачуку Петру Кириловичу (0.17 МБ)
 199. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Мосорку Володимиру Ігоровичу (0.13 МБ)
 200. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Боднару Віталію Ігоровичу (0.13 МБ)
 201. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Палюзі Івану Миколайовичу (0.13 МБ)
 202. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кудерській Ганні Василівні (0.13 МБ)
 203. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину Михайленку Андрію Михайловичу (0.13 МБ)
 204. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Татарчуку Василю Степановичу (0.13 МБ)
 205. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Татарчуку Василю Степановичу (0.13 МБ)
 206. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Бойку Ігорю Ярославовичу (0.13 МБ)
 207. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину Бербенюку Григорію Васильовичу (0.13 МБ)
 208. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петрушинському Яремі Романовичу (0.13 МБ)
 209. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянину Курдибановському Миколі Миколайовичу (0.13 МБ)
 210. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди громадянці Луцишин Оксані Ігорівні (0.1 МБ)
 211. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Солоничному Мирославу Васильовичу (0.13 МБ)
 212. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Василишину Андрію Ігоровичу (0.13 МБ)
 213. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Скрипнику Івану Васильовичу (0.13 МБ)
 214. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гинзель Олені Василівні (0.13 МБ)
 215. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гинзель Олені Василівні (0.13 МБ)
 216. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ходаку Ярославу Володимировичу (0.13 МБ)
 217. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Саракуну Василю Богдановичу (0.13 МБ)
 218. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зубрицькому Віталію Васильовичу (0.13 МБ)
 219. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Скоморовському Тарасу Івановичу (0.13 МБ)
 220. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Палагичі (0.13 МБ)
 221. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності (0.13 МБ)
 222. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 6,0000 га, кадастровий номер 2625685600:06:003:0452за межах населеного пункту с. Нижнів, Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Фран (0.13 МБ)
 223. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 16,8000 га, кадастровий номер 2625685600:06:003:0453 за межах населеного пункту с. Нижнів, Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Фр (0.13 МБ)
 224. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Шкромиді Роману Ярославовичу (0.16 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь